реклама

Ковбасні вироби: види, ціни, виробники

рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

Плануєте вибрати та купити ковбасні вироби для реалізації у власному магазині або для домашнього споживання? Тоді потрібно розібратися, які є види ковбасних виробів, що користується найбільшим попитом серед споживачів, які ціни пропонують виробники. Про всі ці нюанси ми розповімо більш детально.

Види ковбасних виробів

Українські та закордонні виробники пропонують доволі широкий асортимент ковбасних виробів:

  • Варені ковбаси, сардельки і сосиски, а також м’ясні хліби: ця продукція зберігається недовгий період – 5-10 днів. Проте виробники вакуумують ці види ковбасних виробів, і таким чином термін їх зберігання збільшується до 30-ти діб. Технологія виробництва передбачає підготовку та подрібнення сировини, її обсмажування, після чого отримана маса вариться, охолоджується та фасується.
  • Копчені ковбаси. Вони додатково піддаються ще одному виду обробки – їх коптять та сушать, що дозволяє довше зберігати таку продукцію, до 30-ти діб;
  • Сиров’ялені ковбаси проходять процедуру сушіння, під час якої зневоднюються. Термін їх зберігання також доволі великий – 1,5-2 місяці, залежно від виробника та виду пакування.
  • Сальтисони теж мають ряд особливостей. Їх виготовляють із сировини, багатої на колаген, також додають м’ясо та субпродукти. Отриману масу термічно обробляють та вкривають оболонкою. Не підлягають довгому зберіганню.
  • Кров’яні ковбаси мають особливу технологію виробництва. Для їх виготовлення використовують кров забійних тварин, а також м’ясну та рослинну сировину. Така продукція також не підлягає довгому зберіганню, її рекомендується спожити впродовж кількох діб після виготовлення.

Уважно читайте інформацію, зазначену на упаковці ковбасних виробів. Це дозволить правильно транспортувати та зберігати продукцію.

Ціни

Найвигідніші ціни можуть запропонувати виробники та оптові постачальники ковбасних виробів. На сайті постачальника pankovbasko.com ви можете ознайомитися з актуальними цінами та асортиментом ковбасних виробів від провідних виробників.

Наведемо ціни, актуальні на липень 2021 року. Так, ціна вареної ковбаси становить в межах від 55 грн/кг і вище, сиров’яленої ковбаси – від 110 грн/кг, сирокопченої – від 115 грн/кг, ціна сосисок – від 55 грн/кг, сардельок – від 60 грн/кг. Зверніть увагу: наводяться ціни від оптового постачальника, у роздрібних магазинах ціни будуть значно вищими.

Виробники

Серед найвідоміших українських виробників варто відмітити:

  • Львівський м’ясокомбінат;
  • Гощанські та Стовпинські ковбаси;
  • Хуторянка;
  • М’ясною;
  • М’ясний дім Брашно;
  • Стемп;
  • Зоря;
  • Пан Ковбаско та ін.

Обирайте якісну м’ясну продукцію у перевірених постачальників, тоді ви завжди можете бути впевнені у її високій якості та дотриманні умов зберігання!

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Нацгвардієць з Долинщини повернувся додому після майже двох років російського полону (фото)

Долинська громада зустріла свого героя, який разом із побратимами з полку “Азов” захищав Маріуполь і провів у полоні майже два роки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Злата Мітчелл

Дочка Фреймут Злата Мітчелл показала пишні груди на відпочинку в Мексиці (фото)

16-річна дочка української телеведучої Ольги Фреймут давно поводиться не як маленька дитина, а як доросла і самостійна особистість. Правда, цим вона часто ганьбить свою маму, оскільки отримує безліч осудливих коментарів…

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Чому варто довіряти сучасним стоматологам

До стоматологів рано чи пізно звертається кожна людина. Проте ставлення до цих лікарів неоднозначне: часом упереджене, з відтінком недовіри та страху. Допоможуть навіть у найскладніших випадках Багато хто і досі…

ПЕРЕГЛЯНУТИ