Сьогодні будівельний ринок пропонує різні технології і матеріали. Залежно від обраного варіанту, на створення будівлі також піде різна кількість часу. При цьому не кожна споруда буде енергоефективною. Яку технологію вибрати – читайте далі…
Особливо гострим питання енергоефективності будівель для населення стає в період інтенсивного росту цін на енергоресурси. Люди хочуть жити в комфортних умовах і при цьому не переплачувати за комунальні послуги. Тому одним із головних завдань будівельного ринку є вдосконалення матеріалів, конструкцій стін, дахів, вікон, дверей, а також монтаж в будівлях енергозберігаючого обладнання.
Тобто, діяльність будівельних компаній спрямована на те, щоб споруди споживали мінімальну кількість енергії, а їх власники, відповідно, платили менше за використання електрики й газу.
Технологія будівництва сучасного будинку
Енергоефективне житло – це єдина енергетична система. У ньому всі елементи взаємопов’язані, включаючи огороджувальні конструкції, системи теплопостачання, опалення, кондиціонування та вентиляції. Це мінімізує витрати ресурсів і дозволяє економити при проживанні в будівлі.
Найкращою можливістю отримати комфортне житло для родини і при цьому економити на платежах є будівництво за канадською технологією. Для отримання докладної інформації про методику клікайте тут.
Скільки коштує будівництво енергоефективних будинків в Україні
Щоб прорахувати вартість будівництва, важливо визначитися з такими моментами:
• Який матеріал буде використаний в роботі. Цегляні будівлі є найдорожчими. Матеріал сам по собі недешевий, а необхідно також врахувати ще й високі трудовитрати і необхідність в додатковому утепленні конструкції. Вигіднішими є споруди з піно- й газоблоку. Але бажаючи отримати якісне житло за найбільш розумною ціною, варто звернути увагу на каркасну технологію.
• Яку площу займатиме житловий будинок. У розрахунок береться кількість членів сім’ї, необхідність в приміщеннях, які зроблять проживання в будівлі комфортним, і можливості земельної ділянки. Але навіть якщо ви власник невеликої території або ділянки нестандартного розміру – це не означає, що на ній неможливо побудувати житло, що відповідає вашим потребам. Отримати необхідну житлову площу в такому випадку дозволяють мансардні та двоповерхові будівлі.
Ціни на будівництво енергоефективних будинків за квадратний метр за каркасною методикою прописані у відповідному розділі сайту «Карпати Буд Каркас». Прорахувати орієнтовно, скільки коштує енергоефективний будинок «під ключ» можна, використовуючи наш онлайн-калькулятор.
Проекти сучасних енергоефективних будинків під ключ
Як може виглядати готовий будинок за каркасною технологією, можна подивитися на сайті компанії. Тут розміщені варіанти житла на один і два поверхи різної площіта в різних архітектурних стилях. Ті, хто мріє про будівлю з мансардою, також підберуть варіанти за смаком. До кожної типової моделі вказана ціна енергоефективного житла в комплектації «під ключ».
Енергоефективне каркасне житло може містити будь-яку кількість приміщень. Невеликі споруди, як правило, складаються з 1-2 спалень, коридору, кухні та санвузла. Кількість кімнат у великій будівлі залежить від потреб сім’ї. Основний набір може бути доповнений вітальнею, більярдною, кабінетом чи сауною.
Потрібен будинок з гаражем? На сайті запропоновані варіанти з приміщенням для 1 чи 2 автомобілів. Шукаєте житло з терасою? Багато споруд оснащені відкритим або закритим майданчиком. Також у нас можна знайти готові або замовити індивідуальні креслення будівель для нестандартних ділянок.
Як побудувати енергоефективний будинок під ключ
Зайдіть на сайт «КБК Україна» і дізнайтеся, як побудувати енергоефективний будинок. На web-ресурсі представлена вся інформація, яка може зацікавити замовника. Також ви можете подивитися на сайті і на Ютуб-каналі відгуки наших клієнтів, які є найкращим свідченням якості роботи будівельників і самих каркасних будівель.
Всім потенційним клієнтам ми також рекомендуємо відвідати наші будівельні майданчики. Це дозволяє на власні очі побачити, як відбувається процес будівництва:
- як відбувається облаштування полегшених видів фундаменту;
- які матеріали використовуються при зведенні стін;
- якого шару мінеральної вати достатньо для того, щоб будівля вийшла енергоефективною.
Ми знаємо все про каркасні будинки і готові відповісти на всі ваші запитання.