Волосся – це головна складова повного образу жінки. Їх стан впливає на візуальне сприйняття.
Наприклад, доглянуте та охайне волосся завжди підкреслить красу жінки, незалежно від того, нафарбована вона чи ні. Іноді при створенні повсякденної або вечірньої зачіски та укладки візуально хочеться надати більшого об’єму і густоти локонів. В такому випадку на допомогу завжди прийде накладне волосся. Що це таке і як кріпити, розглянемо в даній статті.
Що таке накладне волосся
Накладне волосся – це пасма натурального або штучного волосся, які кріпляться в певні ділянки голови. Дані пасма ще називають тресами або накладками. Існує багато видів накладок, які відрізняються способом кріплення, доглядом та ефектом. Знайти їх можна в спеціалізованих магазинах, що реалізують перуки або на офіційних сайтах виробників волосся.
Для жінки дуже важливо, щоб накладки виглядали якомога красивіше і природніше, навіть якщо вони кислотних кольорів і вплетені косами.
Головна мета – виглядати гармонійно, доглянуто, і щоб треси не сповзали в процесі носіння.
Переваги накладного волосся
Можна виділити наступні позитивні якості накладок:
- надають об’єм і довжину без нарощування волосся в капсулах;
- легко і просто кріпляться в домашніх умовах;
- мінімізують шкоду від використання;
- в будь-який момент їх можна зняти;
- можна фарбувати (тільки натуральні);
- протягом усього дня зберігають свою форму, витримують вплив зовнішніх факторів;
- можна завивати;
- не вимагають відновлювальних процедур для свого волосся після зняття накладних.
Види накладного волосся
Сучасна б’юті-індустрія пропонує безліч видів накладного волосся в різній формі випуску: коси, об’ємні пучки, довгі і короткі. Також присутні найрізноманітніші відтінки (починаючи від натурального блонду і чорного брюнету, і закінчуючи кольоровими кислотно-жовтими тресами), і це ще не повний список.
Види накладного волосся за типом кріплення
- на шпильці
Це пасма локонів, вплетених в одну стрічку, їх початок зафіксовано заколками у вигляді маленьких крабиків. Кріпляться вони дуже просто. Спочатку по черзі робиться кілька прорізів на голові. Найкраще почати з самого низу потилиці, так простіше буде приколювати. Кількість прорізів залежить від кількості пасом, які будуть кріпитися. Потім акуратно приколіть крабиками накладки біля коріння волосся.
Є ще один, більш надійний спосіб закріплення: докласти шпильку до волосся, просмикуючи через неї волосся, і одночасно придавлюючи до голови, потім посувати її колоподібними рухами, і заколоти біля коренів. Таким чином, волосся буде максимально зафіксоване.
Можна не боятися вітру, дощу, сміливо трясти головою, – нічого не відлетить.
Пасма повинні бути не сильно натягнутими, але і не занадто вільними. Дуже важливо не відчувати дискомфорту, а якщо щось пішло неправильно, можна в будь-який момент все переробити без сторонньої допомоги.
Шпильки, прикріплені до волосся, зазвичай маленького розміру і міцні, вони непомітні і не раскрошатся при використанні. Цим вони і зручні – можна неодноразово користуватися. Пасма ж найбільшої довжини обов’язково кріпляться до потилиці.
- на резинці
Тут пасма волосся закріплені завдяки широкій гумці, вони надягають на верхівку голови і доповнюються жилкою, яка регулюється за допомогою застібок. Прикріплюються дуже просто, без сторонньої допомоги. Зверху прикриваються своїми волоссям, а також їх можна крутити на плойку і випрямляти.
У використані – досить зручні, не сповзають, тому бігати до дзеркала і поправляти не доведеться.
- на липкій стрічці
Це самий «довгостроковий» варіант накладного волосся, і вам не потрібно буде 2-3 місяці турбуватися за кріплення. У догляді невибагливі, не бояться миття голови, витримують різні впливи (вітер, спеку, мороз, вологу). По ширині вони короткі (близько 40 мм), тому їх дуже зручно кріпити самостійно в домашніх умовах за допомогою липких силіконових стрічок. Їх приклеюють біля основи коренів, таким чином, волосся виглядає природно.