Мультиакінг — це незвичайна афера, яка підвищує шанси отримати винагороду від проекту. Як правило, це або токени, або вайтліст до певної події (наприклад токенсейлу, мінту NFT тощо). Спеціалісти навчально-освітньої платформи ЦеКрипто вирішили висвітлити у даній статті:
-
Плюси та мінуси мультиакінгу;
-
Як створити ферму мультиакінгу?;
-
Який антидетект браузер обрати?;
-
Проксі для мультиакінгу;
-
Де купувати акаунти?;
-
Абуз нод;
-
Як створити ферму акаунтів?
А для початку з’ясуємо визначення незрозумілих понять.
Мультиакінг — діяльність, що передбачає створення та керування великої кількості акаунтів в соцмережах з метою підвищення шансів виграти у конкурсі, проекті, розіграші. Говорячи простою мовою — ви проходите реєстрацію в конкурсах, лотереях, розіграшах не тільки зі свого акаунту, а і з інших (фейкових). Це суттєво підвищує шанси на перемогу.
Вайтліст (whitelist) у криптовалюті — це певний список відібраних користувачів (білий список), допущених до цільової дії на ранній стадії, яким може бути:
-
вайтліст з викупом токенів — можливість купити токени в числі перших за певною ціною та на певну суму;
-
вайтліст без викупу токенів — безкоштовна роздача токенів;
-
надання доступу до інших активностей.
Тобто заповнюючи вайтліст, користувач бере участь у відборі (конкурсі), де головним призом може бути його потрапляння до проекту на ранній стадії.
Токенсейл — процес торгівлі токенами, тобто криптовалютою, між людьми чи організаціями.
Переваги та недоліки мультиакінгу
Чесно кажучи недоліків багато, але переваги впевнено відправляють їх на другий план. Але все ж таки варто розуміти і плюси, і мінуси мультиакінгу.
Переваги
-
Висока ймовірність отримати приз.
-
Збільшення кількості винагород.
-
Можливість мультиачити різноманітні типи активностей.
Недоліки:
-
Потребує багато часу.
-
Потребує значних грошових витрат.
-
Потребує створення команди у майбутньому.
-
Прибуток не миттєвий.
Що потрібно для ферми мультиаків?
Кожен керується власною метою створення ферми, але, зазвичай, це необхідно для участі в тестових мережах, за які в подальшому можна отримати дропи. І тут виникає питання — що для цього потрібно, якщо кожний проект має свої правила. Розберемося детальніше:
-
Проксі — необхідний для того, щоб акаунти з однаковою ip-адресою не були заблоковані;
-
Пошти Gmail — іноді необхідно заповнити певну анкету, для якої якраз і необхідні e-mail адреси;
-
Акаунти Discord, Twitter, Telegram — звичайно, більшість проектів не потребують даних цих соціальних мереж, але краще, якщо вони будуть напоготові;
-
Гаманці — для різних тестнетів потрібні різні гаманці.
Які антидетект браузери можна використовувати для мультиакінгу?
Антидетект браузер – це вкрай важлива річ у нашій справі, фундамент, база, основа мультиакінгу. Звичайно, можна обійтися і без нього, просто застосовуючи проксі. Але, зазвичай, це ненадійне рішення, яке може потягнути за собою блокування акаунтів.
Антидетект браузери нагадують звичайні інтернет браузери, такі як Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge тощо. Але між ними і антидетект браузерами є суттєва відмінність, в другому випадку можна створювати окремі акаунти для кожної вкладки. Google Chrome, звичайно, також дає можливість створювати безліч акаунтів, але справа в тому, що він не змінює ключі користувача, а отже ризик засвітитися зі своєю фермою небезпечно високий. А ось антидетект браузери створюють з кожного вашого профілю унікальний акаунт, який можна використовувати для мультиакінга.
Можна також скористатися безкоштовним варіантом, який дає можливість створити власні антидетект браузери в Гугл Хромі за допомогою спеціального розширення. Однак, такий спосіб дуже незручний та ненадійний, тому в даному випадку рішення за вами – користуватися готовими антидетект браузерами чи створювати нові.
Антидетект браузери – це програми, які підміняють відбитки браузера, унікальні роботи в інтернеті і дозволяють працювати одночасно з безліччю акаунтів на різних сайтах. В даний час на ринку існує досить багато різних антидетектів, але найпопулярнішими є наступні:
-
Dolphin Anty;
-
Indigo Browser;
-
Incogniton;
-
Linken Sphere;
-
AdsPower;
-
GoLogin;
-
Octo Browser;
-
Multilogin.
Усі антидетект браузери виконують приблизно однакові функції, тому cуттєвої різниці між ними не існує. Більшість користується Multilogin та Octo Browser, але ми ми радимо проаналізувати всі та обрати найкращий для себе.
Проксі для мультиакінгу
Проксі — найважливіший сервер для мультиакінгу. Без нього неможливо виконувати роботу спокійно, адже завжди існує можливість блокування. Сьогодні всі платформи, на яких відбуваються розіграші місць в вайтліст, володіють широким спектром інструментів для боротьби з мультиакаунтами. Найголовніший — перевірка хешу IP-адреси.
Тому, щоб не стати жертвою блокування, через використання різних акаунтів з однаковим IP, треба використовувати проксі-сервес.
Проксі-сервер – це віддалений комп’ютер який виступає посередником між користувачем і інтернет-ресурсом. Завдання проксі щоб всі запити від користувача передавалися в мережу, в обхід вашої ip-адреси робиться це для того, щоб різні сайти не могли визначити звідки ви. Наведемо приклад: ви бажаєте відвідати якийсь сайт, але не зі своєї IP-адреси. При звичайному підключенні це просто неможливо, але використовуючи проксі-сервер — цілком. Так, підключаючись, ваша IP-адреса буде змінюватися на IP-проксі.
Існує 2 види проксі серверів: платні і безкоштовні:
-
Безкоштовні проксі є не найкращим вибором, якщо ваші цілі хоч скільки комерційні та націлені на заробіток. Єдина їхня привілея — це безкоштовність. На цьому переваги закінчуються.
-
Платні проксі (вони ж приватні) стануть повним віддзеркаленням публічних. Мінусом стане те, що приватні proxy все ж таки мають на увазі під собою фінансові вкладення, що логічно. На цьому негативні риси такого типу проксі серверів закінчуються і йдуть лише різні риси, які допоможуть вам у реалізації власних ідей та планів.
Експерти нашої платформи радять купувати ipv4 проксі, або хоча б shared ipv4. Перший варіант є найбільш надійним, адже ви отримуєте свої персональні сервери, через які тільки ви будете під’єднуватися до сайтів. Другий проксі-сервер має на увазі те, що крім вас ним будуть користуватися ще 2-3 людини, що не дуже добре. Адже кожен з них може зареєструватись на якомусь сайті або у розіграші раніше, ніж ви, та вас туди не впустить і ви втратите можливість щось отримати.
Де купувати акаунти для мультиакінгу?
Twitter, Discord тощо
Будь-який проект, конкурс, лотерея, розіграш потребує наявність якоїсь соціальної мережі. Це може бути Телеграм, Діскорд, Твіттер або звичайна електронна скринька. Якщо використовувати пошту, то краще, якщо це буде Gmail, тому що з нею є можливість заповнювати Google Forms, які стають щодня популярнішими. Варто також розуміти, що є велика ймовірність бану пошти, проте її доволі швидко можна відновити.
Перейдемо до соціальних мереж, без яких нам не обійтися. Після придбання акаунтів, в них необхідно зареєструватися за допомогою антидетект браузера в окремих профілях з проксі, які буде завчасно для цього підготовлені. З ймовірністю 99,99% ви отримаєте бан, якщо не будете використовувати проксі. Тому варто завчасно про це подбати. Після того авторизації ви можете змінити ніки, щоб в усіх мережах вони були більш-менш однаковими (можна скористатися генератором імен).
-
AKKS market — чудова платформа, яка пропонує найбільший вибір товарів. Однак є одне але — не варто обирати найдешевші варіанти, бо існує велика ймовірність, що ними буде користуватися хтось ще, або його і зовсім заблокують.
-
DarkStore — непогана альтернатива AKKS market, яка також дозволяє знайти цікаві і вигідні пропозиції.
Номери телефонів
Іноді можуть знадобитися номери телефонів, якщо, наприклад, ви будете самостійно реєструвати акаунти, або необхідно буде підтвердити номер телефону. Можна, звичайно, використатися 1 номер на 5 різних акаунтів, але краще придбати спеціальні номери.
Як правило, номери потрібні будуть дуже рідко. Можна, звичайно, купувати окремі sim-картки, але це дуже довго, дорого і дуже незручно. Набагато простіше скористатися разовою активацією за номером.
Якщо якийсь сайт вимагає регулярно підтвердження номеру, то для цього створені спеціалізовані платформи, які дають номери в оренду.
Сайти SMS-активатори
-
SMS-activate — класна платформа із чудовими інструментами. Якраз тут можна і орендувати номер.
-
SMS MAN — надає багато сервісів і великий вибір країн.
-
VAK-SMS — пропонує величезний вибір сервісів.
-
OnlineSim — чудова платформа, яка пропонує достатню кількість інструментів за доступною ціною.
-
365SMS і SMS-REG — хороші альтернативні платформи всім вищеперерахованим сайтам.
Де взяти KYC для мультиаків?
Якщо у вас вже є власний акаунт на біржі, то ви 100% знаєте, що таке KYC.
KYC це акронім від англійської фрази “know your customer/client”, або “знай свого клієнта”. Так називається обов’язкова перевірка персональних даних клієнта, зазвичай із боку фінансового інституту. Процедура передбачає використання документів, що підтверджують особу: паспорт, посвідчення водія тощо.
Існує багато проектів та конкурсів, які передбачають проходження верифікації. Таке зустрічається не часто, але ймовірність існує. Звичайно, можна попросити своїх знайомих та друзів, щоб вони пройшли верифікацію. Але набагато простіше її придбати на ОТС платформах.
Абуз нод
Більшість знайома із таким поняттям, як нод. Для тих хто не знає, ми підготувати окрему статтю у розділі . І їх також можна абузити, тим паче, що це не важко.
Перш за все слід придбати сервери, на які будете встановлювати саму ноду. Існує багато платформ, на яким можна купити сервери різних типів з різними властивостями. Відомими та перевіреними є наступні:
-
DigitalOcean — гарний сервіс, але при цьому він характеризується високими цінами та періодично нестабільною роботою віртуальних машин, через що ноду іноді доводиться перестановлювати на інший сервіс.
-
Hetzner — ще один крутий сервіс, на якому практично не існує багів та примусових зупинок. Ціни високі, але воно того варте.
-
Contabo — ще один чудовий сервіс з невисоким прайсом, але високою ймовірністю того, що попадеться вбитий сервер. Через це, у вас може бути маленький uptime та вашу ноду не оберуть, або не нагородять.
Як створити ферму акаунтів?
Створити ферму можна різними способами: затратними, якісними, дешевими і навіть ненадійними.
Для створення бюджетної форми акаунтів, знадобиться лише браузер Firefox, проксі, та номери телефонів. Для більш якісної ферми знадобляться гроші, які підуть на купівлю антидетект браузера, проксі та акаунти різних соцмереж.
Але перш за все треба створити Google-таблицю, в яку будуть вноситися seed-фрази різних гаманців, логіни і паролі тощо. Також слід контролювати кількість проектів, в яких ви берете участь.
Під час створення такої ферми треба бути вкрай уважним та робити все послідовно. Один акаунт, пошта, та гаманець на один проксі. Якщо ви ввійдете в один акаунт з різних ip, велика ймовірність що він буде забанений.
Після виконання всіх етапів, можна займатися пошуком цікавих та вигідних проектів, які пропонують гарантовані винагороди. Будьте уважні та працьовиті, завдяки цьому ви знайдете саме той проект, який обов’язково змінить ваше життя.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!