рекламаСоціум девелопер купити квартиру Івано-Франківськ зима

Простий розрахунок потужності для квартирного стабілізатора

реклама

У квартирі чи офісі є генератор чи портативна електростанція, що під’єднана для резервного живлення найважливіших життєзабезпечуючих приладів. Така система дуже корисна для резервування живлення. Але для використання стандартного живлення з мережі потрібно дещо інше, а саме стабілізація параметрів струму. Для цього використовують стабілізатори напруги, які можна підібрати і купити на сторінці https://electro100.ua/stabilizator-naprugi-dlia-kvartiri.

В інтернет-магазин Electro100 також є великий асортимент найнеобхідніших приладів для підтримки якісного електрозабезпечення у квартирі чи будинку, включно із генеруючими та регулюючими приладами:

  • генератори;
  • акумуляторні батареї;
  • частотні перетворювачі;
  • інвертори;
  • портативні електростанції та комплексні енергетичні рішення для квартири/будинку;
  • джерела безперебійного живлення та інше.

Але повернемось до нашої головної теми – підготовки до придбання такого стабілізуючого струм приладу та коректного розрахунку потужності.

Перший крок: шукаємо паспорти всіх приладів

Для того, щоб правильно розрахувати потужність стабілізатора потрібно арифметично скласти разом всі показники приладів які будуть підключені до гілки квартирної мережі яка використовує стабілізатор. Важливо зауважити, що це має бути показник у ватах, а не вольт-амперах. Показник у ватах дає повну потужність, а вольт-амперна характеристика є дещо меншою.

Встановлюємо коефіцієнт резерву

Другий крок для вірного розрахунку – резервування потужності. У рекомендаціях є різні показники – від 15 до 50% потужності всіх споживачів електричної енергії. Реальний показник може дійсно визначатись значними струмами для резервування. Це пов’язано із тим, що квартира незабаром може модернізуватись і до пральної машинки може додатись сушильний апарат. Він буде брати на себе чималу потужність і її теж варто врахувати. Крім того, більшість споживачів електричної енергії мають імпульсні показники споживання. Такі миттєві високі рівні напруги не більші за +30% від номінального споживання. Тому резерв 30-40% – дуже правильне рішення.

Визначаємо додаткові параметри потужності

Чим вища потужність приладів – тим більше коштів треба витратити на їх придбання. Тому точне коригування потужності зайвим не буде. Дійсно, не раціонально купувати прилади, які будуть використовуватись на 60-70% від можливостей.

Для правильного коригування слід знати, що активна потужність приладів у ватах вимірюється як добуток повної потужності у ВА на коефіцієнт потужності cosφ. Він вищий у тих мережах, де потрібна робота електродвигунів та інших приладів що створюють потужне електромагнітне поле і витрачається енергія на підтримку цієї непродуктивної з точки зору споживача роботи. Такі розрахунки варто робити із консультуванням зі спеціалістами, які дуже точно виміряють необхідну потужність.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Двоє мешканців Івано-Франківщини намагалися нелегально потрапити до Румунії

Двоє мешканців Івано-Франківщини намагалися нелегально потрапити до Румунії (фото)

Поблизу кордону з Румунією прикордонники затримали порушників з провідником. Двох жителів Івано-Франківщини та одного – Львівщини супроводжував 19-річний житель села Вишково, що на Закарпатті.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Надвірнянська лікарня через суд поверне чверть мільйона гривень, переплачених за електроенергію

Надвірнянська лікарня через суд поверне чверть мільйона гривень, переплачених за електроенергію

Господарський суд м. Києва задоволив позов Надвірнянської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Надвірнянської міської ради про визнання недійсними додаткових угод до договору постачання електричної енергії та стягнення зайво…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
В Івано-Франківську військові без статусу УБД отримають компенсацію за комунальні послуги

В Івано-Франківську військові без статусу УБД отримають компенсацію за комунальні послуги

Івано-Франківська міська рада розпочала виплати компенсацій за оплату житлово-комунальних послуг військовослужбовцям, які воюють, але ще не отримали статус учасника бойових дій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ