реклама

Що таке рекрутингова агенція

рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

Агенції бувають різні. А от що таке рекрутинг та відповідна агенція, ми трохи розберемося. Для людей, які ніколи не цікавились цією темою, може згадатись однокорінне слово, що стосується Т.Г.Шевченка, коли у 1847 році він потрапив на військову службу за рекрутською повинністю. Перші згадки про рекрутинг дійсно стосуються наймання солдат на службу ще у стародавній Франції, а потім Німеччині та інших країнах. Сучасний рекрутинг – це комплекс заходів, які допомагають залучити персонал, що потрібен бізнесу. У великих компаніях часто звільняються робочі місця та посади, на які потрібно швидко знайти нових співробітників. У більшості випадків це не проста задача. Саме тому такі компанії шукають професіоналів, які можуть їм допомогти закрити вакансії (https://evotalents.com/uk). А оскільки обличчям фірми є її працівники, то і рекрутингові агенції намагаються згуртувати навколо себе професіоналів своєї справи, які зможуть оперативно та кваліфіковано допомагати замовникам розв’язувати проблеми з кадрами.

Зараз основними завданнями цієї професії є:

1. Збір та аналіз інформації про наявні посади.

2. Пошук кандидатів. Ця робота дуже різноманітна. До неї можна включити:

  • Роботу з пошуковими платформами та базами кандидатів
  • Перегляд резюме та первинні контакти з потенційними робітниками
  • Ділове листування

3. Знаходження балансу між заявами та достатньою кількістю кандидатів.

4. Зворотний звʼязок, проведення співбесід, перемовин та отримання згоди від роботодавця та кандидата.

5. Узгодження усіх питань щодо умов нової роботи та власне саме наймання працівника на посаду.

Через те, що робота рекрутингових агенцій полягає у пошуку та підборі персоналу, то саме пошуку приділяється найбільша увага. Послідовні кроки на етапі відбору кандидатів називають «воронкою відбору», коли з великої кількості потенційних претендентів залишається один або декілька.

Методи відсіювання (скринінга) кандидатів можуть бути різними в залежності від їх початкової кількості. Часто використовуються автоматичні методи, особливо на першому етапі. Тому багатьом кандидатам важливо ознайомитись з алгоритмами їх роботи, щоб вдало пройти цей етап та мати змогу спілкуватися з рекрутером особисто.

Що таке рекрутингове агентство та чим воно відрізняється від агентства з працевлаштування

Якщо не розбиратися у деталях, то основна відмінність полягає у тому, що агентства з працевлаштування укладають угоду з претендентом, а рекрутингові з роботодавцем. Останні займаються пошуком спеціалістів середньої та вищої ланки, тому до них звертаються роботодавці за висококваліфікованими кадрами. Менш кваліфікованим спеціальностям пошук роботи через рекрутингові агентства не допоможе. Процес відбору кандидатів на вищі посади в агентствах досить складний, тому не треба дивуватися, коли претендента запросять не на одну, а на кілька співбесід. Адже рекрутинговим агентствам платить роботодавець, тому і відповідальність лежить на плечах агентства. А, як наслідок, від якісної роботи залежить і репутація, і фінансовий результат.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

топ новин Івано-Франківщини за 22-23 лютого

Ви могли пропустити: топ новин Івано-Франківщини за 22-23 лютого

Публікуємо короткий огляд найважливіших новин Івано-Франківщини за 22-23 лютого 2025 року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

На Івано-Франківщині проведуть восьмигодинне молитовне стояння до річниці повномасштабного вторгнення

24 лютого 2025 року у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача відбудеться масштабне молитовне стояння за мир та перемогу України, яке триватиме вісім годин та об’єднає вірян у спільній молитві за…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
грантів "Власна справа"

Івано-Франківщина – серед лідерів за кількістю схвалених заявок на отримання грантів “Власна справа”

749 жителів Івано-Франківської області, включаючи внутрішньо переміщених осіб, отримали державну підтримку на розвиток підприємництва в рамках програми “Власна справа”, що є складовою політики “Зроблено в Україні”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ