Міні-будиночки для діток, так звані вігвами, іграшки та різноманітні текстильні вироби для малечі, – усе це виробляють в Івано-Франківську.
«Все починалося з бантиків, я робила такі заколочки, косинки. Дитині на День народження пошила вігвам, і з того все почалося. Я зрозуміла, що це подобається, наша дитина була в захваті від такого будинка, і потім ми почали виготовляти все. Спочатку вдома це все було, на квартирі, а потім вже я наполягла, щоби ми винайняли цех і переїхали», – розповідає власниця релокованого підприємства «Жужик» Ганна Степнова.
«Моя дружина наполягала на тому, щоби я звернув увагу на гранти для учасників бойових дій. Вона мені довго нагадувала, змушувала. І врешті-решт, я знайшов час, прочитав умови для отримання гранту. Виявилось, що це не так складно, там взагалі немає нічого складного, позаяк мені допомогли розібратися фахівці центру зайнятості. І отримали грант 250 тисяч. За ці кошти ми отримали нові швейні машинки, таким чином ми змогли значно розширити наше виробництво», – власник релокованого підприємства «Жужик» Михайло Степнов.
«Загалом сьогодні є 79 релокованих підприємств в місті Івано-Франківську, тобто люди переїхали, заснували свою підприємницьку діяльність, і дуже добре, що Івано-Франківськ став тим містом, де люди можуть займатися улюбленою справою, яку починали у своїх містах. Є певні проблеми, труднощі з працівниками, є проблеми сьогодні з виходом на об’єми, хочеться допомогти такому підприємству. Закликаю підтримувати, закликаю іти працювати і збільшувати кількість виробництва», – резюмував, відвідавши виробництво, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
Допоможіть добровільним внеском українським журналістам
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!