Переїхали з Харкова на малу Батьківщину і створили успішний сімейний бізнес. У селі Чесники на Рогатинщині родина Росоловських виготовляє нішеві олії, які замовляють у різні куточки України та навіть знають за кордоном.
А почалося все з закупівлі олійного пресу для власних потреб. Михайло Росоловський – ветеран, добровольцем на фронт пішов у 2015-му та воював 3 з половиною роки.
Втім, війна підкосила здоров’я чоловіка. Тож родина шукала можливості для реабілітації. І хтось порадив лляну олію.
“Ми почали купляти олію в аптеках, але звернула увагу, що термін придатності 12 місяців і я пам’ятаю, що лляна олія, вона досить швидко окислюється і буває дуже гірка. Коли, в черговий раз, ми придбали олію і тато не зміг її навіть проковтнути, звичайно, в мене був такий стан, що я вирішила – ну краще я куплю невеликий маслопрес і тато буде сам собі віджимати олію. Лляна олія почала дуже добре допомагати і відновлювати його стан після АТО. Коли тато віджав льняну олію першу, то ви знаєте, вона була настільки смачна, вона була така приємна на смак, що нам навіть хотілося купатися в ній, – розповідає донька ветерана АТО, підприємиця Роксолана Росоловська”.
Михайло так захопився виробництвом олій, що на рік поринув у вивчення цієї справи. Так народився невеликий бізнес “Опільській олії”.
“Бачимо такий чистенький хороший потік лляної олії. Ми назвали опільські олії зареєстрували торгову марку за назвою Опілля. Перш ніж почати випуску олій, багато начитався літератури, десь рік пройшло на це часу, отримали технічні умови в івано-франківському інституті метерології сертифікації на випуск 12 видів олій. Наші олії – це олії холодного віджиму, їх віджимають при температурі не більше 45°, щоб були збережені всі мікро і макроелементи, – розповідає ветеран, підприємець Михайло Росоловський.