За даними слідства, 39-річний житель м. Івано-Франківська налагодив схему незаконного виготовлення та розповсюдження фальсифікованої побутової хімії.
За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом членам організованої злочинної групи за фактом незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару (ч. 3 ст. 229 КК України).
За даними слідства, 39-річний житель м. Івано-Франківська налагодив схему незаконного виготовлення та розповсюдження фальсифікованої побутової хімії.
До протиправної діяльності чоловік залучив ще трьох спільників, яких забезпечив приміщенням для виготовлення контрафактної продукції, хімічними засобами та поліграфічними матеріалами (етикетками та наклейками) з маркуванням відомих українських та міжнародних торговельних марок.
Свою продукцію фігуранти реалізовували у магазинах на території області та в мережі Інтернет. Онлайн-замовлення надсилали поштою або за допомогою логістичних служб. Таким чином зловмисниками завдано збитків на суму понад 3 млн грн.
За наслідками проведених обшуків було вилучено устаткування, документацію, комп’ютерну техніку, банківські картки, а також майже 7 тис. ємностей з контрафактною продукцією.
За клопотання прокурорів фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді застави та вирішується питання про накладення арешту на їхнє майно.
Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ НП в Івано-Франківській області, оперативний супровід – відділ протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області ДПК НП України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа визнана невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведено в законному порядку і встановлено позовом вироку суду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
В Україні виявили фальсифікат масла: серед небезпечних марок – Коломийський молочний завод
В Україні під час перевірки масла у трьох зразках виявили фальсифікат. Йдеться про “Старокостянтинівський молочний завод” і “Коломийський молочний завод” (масло солодковершкове селянське та “Екстра”). Ймовірно, в маслі, крім молочних жирів, використовували рослинний, що може нашкодити здоров’ю.
Як повідомляє Держпродспоживслужба у Вінницькій області, за результатами дослідження регіональної державної лабораторії порушення знайшли у продукції таких виробників, пишуть Версії з посиланням на obozrevatel.com:
– “Старокостянтинівський молочний завод” (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Івана Франка, 47) – масло солодковершкове селянське 72,6% жиру ДСТУ 4399:2005;
– “Старокостянтинівський молочний завод” (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Івана Франка, 47) – масло солодковершкове “Екстра” 82,5% жиру ДСТУ 4399:2005;
– “Коломийський молочний завод” (Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Карпатська, 21) – масло солодковершкове селянське “Карпатське” 73% жиру ДСТУ 4399:2005.