Існує безліч історій успіху про людей, які обрали цю сферу для своєї кар’єри і зараз перебувають на вершині слави. Окрім того, тисячі людей знайшли себе у цій галузі та отримали престижну роботу із солідним доходом. Що саме робить ІТ таким вигідним вибором кар’єри для майбутніх професіоналів? Ось кілька причин, чому люди, які обирають інформаційні технології, досягли успіху у своєму діловому житті.

Чому кар’єра в IT стала такою популярною?

  • Низька вартість навчання

Найбільшою перевагою вибору інформаційних технологій для кар’єри є те, що вона має дуже низьку вартість навчання в порівнянні з багатьма іншими варіантами кар’єри. Вам не потрібно витрачати 5 років на навчання в університеті, оплачувати шалені кошти, щоб здобути ступінь спеціаліста чи магістра.  Натомість, ви можете швидко пройти навчання у певних областях інформаційних технологій у форматі курсів. Після таких курсів ви зможете робити свої перші кроки в сфері IT.  Таким чином ви економите кошти і, найголовніше, час. До прикладу, курси програмування у Львові пропонують прекрасну можливість для початку своєї кар’єри в сфері інформаційних технологій. Тут доступна комплексна програма навчання за багатьма напрямками у сфері IT.

  • Високий попит на ІТ-фахівців

Індустрія інформаційних технологій змінюється набагато швидше, ніж будь-яка інша галузь, і з цієї причини завжди є значний попит на висококваліфікованих робітників. Завдяки інноваціям у хмарних обчисленнях, великих обсягах даних та кібербезпеці, проникненню смартфонів у повсякденне життя людини, навіть новачок у цій сфері має безліч шляхів для побудови своєї кар’єри. В галузі IT постійно з’являються все нові і нові професії, яких раніше просто не існувало. Відносно недавно з’явилися експерти з SEO, дизайнери мобільних додатків, розробники iOS, 3D аніматори, вчені з ІТ-даних, аналітики інформаційної безпеки, цифрові стратеги тощо. Галузь постійно розвивається та генерує нові професії.

Будь-який фахівець сфери ІТ ніколи не припиняє вчитися, постійно вдосконалює свої знання та навички і повинен бути в курсі останніх технологічних тенденцій. Чим більше практичних та теоретичних навичок, тим більшу цінність становить фахівець.

  • Хороший дохід

Загальновідомий факт, що фахівці з інформаційних технологій отримують хорошу оплату праці порівняно з представниками інших професій.  ІТ професіонал з необхідними знаннями, навичками та певним досвідом може претендувати на дуже високооплачувану посаду. Останнім часом багато компаній широко наймають експертів з хмарних обчислень, кібербезпеки та мережевої безпеки, щоб допомогти вдосконалити свої поточні системи.

  • Велике різноманіття професій та галузей

Не хочете працювати в Google, IBM або Facebook? Тоді ви будете раді дізнатися, що ІТ є у кожній галузі – включаючи роздрібну торгівлю, дизайн, страхування, банківську, аерокосмічну, енергетичну та медичну сфери. Інформаційні технології, по суті, забезпечують інфраструктуру та інструменти, необхідні кожній організації для роботи та розвитку.

Ролі роботи так само різноманітні. Для всіх галузей промисловості дизайнери та розробники потребують створення власного обладнання, програмного забезпечення, мультимедіа та бізнес-додатків, щоб отримати користь від їх робочого процесу та створювати нові інновації. Завдяки цим новим програмам галузям також потрібні люди, які можуть управляти та розуміти внутрішню роботу своїх ІТ-систем та можуть надавати підтримку – внутрішню та зовнішню. Ролі в бізнесі ІТ дуже різноманітні і вимагають технічних, соціальних та ділових навичок.