Часто хочеться отримати якогось драйву та цікавості, знайти щось нестандартне та захопливе. А якщо до цього додати ще й трохи “екшену” чи “хорору” плюс інтелектуальна складова і командна гра – виходить  ідеальний варіант для проведення часу  – участь у квест-кімнаті.

Звідки взялися квест-кімнати?

Квест-кімнати зародилися із комп’ютерних ігор. Їхнім основоположником  вважається комп’ютерна DOS-гра 1994 року Noctropolis. Згодом світ побачили безліч ігор зі схожою тематикою, які і призвели до появи квест кімнат у реальності. Комп’ютерні ігри вийшли з віртуального світу та почали розвиватися у форматі квест-румів.

Найперший квест в реальності, заснований на творах Агати Крісті, з’явився у США у 2006 році.  Згодом жанр набирав неабиякої популярності та розвивався у багатьох країнах світу.

Що таке квест-кімнта?

Квест кімнта (Escape room – вийти з кімнати) – це найпопулярніший вид реальних квестів. Суть гри полягає у тому, щоб учасники змогли вибратися із кімнати за встановлений проміжок часу (часто це – 1 година), використовуючи різноманітні підказки, розв’язуючи головоломки та виконуючи завдання у кімнаті.

Це захоплива гра, яка дозволить не тільки весело і драйвово провести час, а й може служити для зближення працівників організації та побудови командного духу.

Квест кімнати у Львоі – це можливість випробувати свою удачу, інтуіцію та ерудованість, а також захопливо та з користю провести час у компанії друзів. Для маленьких поціновувачів цікавого – квест кімнати для дітей у Львові пропонують поринути у казковий та фантастичний світ і в ігровій формі потренувати свої знання та вміння.

Участь у квест-кімнаті – це прекрасна можливість “перезавантажитися” провести час з друзями чи близькими, не відволікаючись на телефонні розмови, перевірку електронної пошти, соцмереж тощо.  За емоційною складовою квест-кімната перевершить навіть найкрутішу комп’ютерну гру, а за корисністю – жодна віртуальна гра навіть і близько не зрівняється із реальною взаємодією між людьми, спільним вирішенням завдань та радістю після проходження завдань.

Які бувають квест кімнати

Кожна квест кімната присвячена певній тематиці, яку ви обираєте заздалегідь – від життєвих ситуацій до відомих історій із фільмів, легенд та романів. У гравців є можливість поринути в атмосферу різних епох, відчути себе героями легендарних подій.

Участь у квест румах – це завжди нові та незабутні враження та корисно і весело проведений час.