Сьогодні вибір годинника на сталевому браслеті вражає своєю різноманітністю. Підібрати індивідуально під свої потреби, зможе кожен бажаючий. Перед купівлею таких пристроїв, потрібно звернути увагу на наступні рекомендації:

  • Оптимально, щоб товщина зап’ястя відповідала цьому ж параметру браслета.
  • Для рук з довгими пальцями, хорошим варіантом стануть рішення, що мають неправильну форму.
  • Якщо власник характеризується масивним статурою, найкраще підійдуть браслетні годинники з великим циферблатом, прямокутної або квадратної форми.

Металевий браслет – символ мужності

Стриманість, лаконічність і стиль – всі ці естетичні якості, притаманні надійним браслетам, виконаним з металу. Такі пристрої для фіксації на зап’ясті підкреслюють не тільки хороший смак власника. Використовуючи чоловічий годинник з металевим браслетом, можна бути впевненими в надійності, зносостійкості, і міцності обумовлених виробів. Крім того, на них присутні гіпоалергенні покриття, які захищає від подразнень і різних висипів на шкірі, як приклад такий недорогий годинник https://ua.watch4you.com.ua/casio-mtp-1258d-2aef.html.

Найчастіше корпус годинника виготовляється з того ж матеріалу, що і браслет. Однак бувають винятки. Наприклад, ходики з червоного золота, можуть бути доповнені позолоченим кріпленням. Такий підхід, допомагає знизити ціну виробу. Щоб дізнатися детальну інформацію про використані матеріали для виготовлення корпусу, потрібно подивитися на задню кришку годинника, де докладно про це написано.

Найпоширенішими матеріалами для металевих браслетів виступають:

  1. Сталь. Найбільш популярний матеріал. Ідеальний для чоловічих металевих браслетів. Відрізняється серйозними експлуатаційними характеристиками.
  2. Латунь. Використовується при створенні браслетів, що характеризуються складною формою. Завдяки м’якості матеріалу, можливо створити унікальний виріб з хитромудрим візерунком. Менш довговічний, ніж сталевий аналог. Варіант годинника за латунним браслетом https://ua.watch4you.com.ua/slava-sl10186gb.html .

  1. Титан. Застосовуються в годинниковому виробництві досить рідко. Має легку вагу і теплий на дотик. Рекомендується купувати людям, які страждають від алергії. Годинник з титановим браслетом https://ua.watch4you.com.ua/orient-fune6001a0.html.

Довжина має значення

Вибираючи якісний хронометр, обов’язково звертайте на довжину браслета. Розглянемо кілька порад, які допоможуть максимально оптимізувати даний параметр:

  1. Фіксація на руці повинна бути максимально зручною – без тиску і спадання.
  2. Між браслетом і зап’ястям, обов’язкова наявність невеликого зазору.
  3. Застібка не повинна упиватися в шкіру.

Дотримання цих умов допоможе підібрати найбільш прийнятний варіант для носіння.