Телефони Ксіомі характеризуються оптимальним співвідношенням ціни та функціональних можливостей та тішать власників надійною роботою.

Що ж цікавого підготував для покупців виробник у моделі Xiaomi Redmi 9A?

Таке враження, що для китайської компанії-виробника Xiaomi не буває нічого неможливого. Вже не раз ми з захопленням зустрічали смартфони виробника в різних цінових сегментах, після виходу яких, опонентам розробника доводилося серйозно попітніти, щоб скласти хоч якусь конкуренцію. І схоже, що корпорація з Китаю вирішила ще раз зробити невелику, але дуже приємну для користувачів революцію.

Дизайн

Зовнішність новинки смартфону Xiaomi Redmi 9A стала привабливішою в порівнянні з попередником. Нехай корпус, як і раніше, зроблений цілком з  полікарбонату, зменшені рамки дисплея виглядають значно цікавіше. 6,53-дюймова OGS-панель не приголомшує уяву своїм розширенням (лише 1600 x 720 пікселів), зате рівні контрастності і яскравості цілком гідні для дорогої категорії смартфонів. На сайті ttt.ua Ви можете замовити за вигідною ціною Xiaomi Redmi 9A чи багато інших моделей смартфонів.

Технічні характеристики

Технічні характеристики Xiaomi Redmi 9A просунулися вперед у порівнянні з попередниками. Процесор Mediatek Helio G25 не гірший за Snapdragon 439, і навіть разом з 2гб ОЗУ і графічним адаптером PowerVRGE8320 здатний запустити на низьких та середніх налаштуваннях графіки безліч ресурсоємних ігор. Зберігати інформацію можна як на 32Гб пам’яті, так і картках формату MicroSD.
Габарити смартфону: висота – 165 мм, ширина – 77 мм, товщина – 9 мм. Важить ґаджет 194 г.

Основний 13-мегапіксельний фотомодуль – не межа мрій, проте відмінний інструмент для денних фото або фіксації документів. Фронтальна фотокамера в п’ять мегапікселів придатна для Селфі, але освітлення повинно бути в цьому випадку близьким до ідеалу.

Акумулятор

Батарея характеризується надзвичайною ємністю в 5020mAh, що надає близько 10-12 годин активного екранного часу. Автономність смартфону – вище середнього. Фірмова оболонка MIUI, низька вартість підвищують привабливість гаджета, якому до досконалості за свій прайс не вистачає тільки NFC. В іншому такий смартфон точно не розчарує мільйони потенційних покупців.

Відгуки

У відгуках користувачі відзначають, що смартфон Xiaomi Redmi 9A – достатньо «шустрий» і з легкістю справляється з усіма завданнями.

Окремо відзначають власники достатньо потужний акумулятор, який дозволяє активно користуватися смартфоном без підзарядки півтори дня. Також дана модель ідеально підходить, як робочий телефон, особливо для тих, хто не готовий викидати серйозні суми грошей.