Світлина від Stanislav Kozlov.\У середу, 24 квітня, о 14:00 год. у рамках проекту «Екорух «Місто квітів» відбудеться висадка квітів на центральній клумбі на Валах. Запрошуємо приєднатися!

Екорух «Місто квітів» був започаткований у 2018 році з ініціативи секретаря міської ради Оксани Савчук. Проект об’єднав франківців різних мікрорайонів – «Каскад», «БАМ», «Пасічна», «Кішлак», «Позитрон», «Набережна» та центральної частини міста. Екорух уже став загальноміським.

Протягом квітня 2019 року разом із секретарем ради О. Савчук мешканці міста вже висадили квіти на близько 20-ти локаціях. Якщо минулого року сіяли тільки айстри, то цього року висаджують айстри, чорнобривці, майори та агератум.

«Хочете отримати заряд позитивної енергії? Тоді приєднуйтеся до екоруху «Місто квітів». Робота з землею допомагає відволіктися від щоденних турбот і точно покращує настрій. Перевірено. Давайте разом прикрасимо квітами одну з центральних клумб міста на Валах і зробимо наше місто квітучим», – секретар міської ради Оксана Савчук.