У вівторок, 23 квітня Івано-Франківськ відвідає легендарний американський танцювальний колектив StepAfrika.

StepAfrika, як розповідають ініціатори візиту,  перший професійний танцювальний колектив у світі, який знайомить з унікальною афро-американською традицією степінгу. Їх виступи вражають глядачів своєю динамікою та вибуховим темпераментом, а команда входить в першу десятку найкращих афро-американських танцювальних колективів США.

Мета програми  не лише познайомити глядачів з американським танцювальним мистецтвом, а також поглибити зв’язки і взаєморозуміння між народами України та США шляхом проведення інтерактивних семінарів та виступів з українськими музикантами ітанцівниками.

Взяти участь у заходах зможуть не лише професіонали, а й усі хто, бажає. У рамках програми, колектив StepAfrika! проведе безкоштовні інклюзивні майстер-класи, відвідає дитячі будинки, візьме участь у танцювальному джемі з місцевими музикантами, та влаштує флеш-моби на центральних площах міст.
роект має освітньо-культурну мету, всі виступи і заходи колективу безкоштовні для відвідувачів та глядачів.

О 12:00 на Вічевому майдані відбудеться флеш-моб, а о 19:00 – танцювальне шоу в Івано-Франківському академічному обласному театрі ім. Івана Франка.