У середу, 22 травня, о 13:00 у приміщенні Університету Короля Данила відбудеться інформаційний захід до Дня вшанування пам’яті померлих від СНІДу «Цінуй життя».

Організатор акції: БО «БФ «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ». 
Співорганізатори: Університет Короля Данила, Обласна клінічна інфекційна лікарня, Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією, СНІДом, БФ РЦН «Захід-Шанс».

Метою акції є привернення уваги до проблеми подолання епідемії ВІЛ/СНІД та вшанування пам’яті ВІЛ-інфікованих людей, які пішли з життя через хворобу; формування свідомого ставлення до проблеми СНІД та толерантного відношення до ВІЛ-позитивних людей; підвищення обізнаності учнівської та студентської молоді щодо питань ризиків інфікування ВІЛ.

Програма заходу:
13.00 – 13.20 – поминальна панахида за померлих
13.20 – 13.35 – флеш-моб «ЗДОЛАЙ СТІНУ СТЕРЕОТИПІВ» (студенти університету)
13.35-14.30 – проведення профілактичних заходів для студентів університету.

Локація №1 – «Знаєш-не програєш» – настільні ігри «Володар кілець», фото Фішка, тести, кросворд – набуття компетенцій щодо проблем ВІЛ/СНІД (працівники Карітасу).

Локація №2 – «Свідомий вибір» – бесіди на теми «Щасливі стосунки та їх продовження», «Попередження передачі інфекції від матері до дитини» (представники обласного центру та обласного перинатального центру).

Локація №3 – «Жива бібліотека» – свідчення людей, які живуть з ВІЛ /спілкування з ВІЛ-інфікованими людьми (представник БФ «Захід-Шанс»).