Світлина від Yurii Atamanchuk.

Кашляючий Ед: ПЕРЕКЛАД
Презентація альбому в Івано-Франківську
15 вересня, 20:00, PromBar

Лайн-ап:
Глава 94 (LV)
DJ Shon (Kickit) (LV)
Malavita (IF)
Кашляючий Ед (LV)

Цієї осені ми приготували для вас дещо направду нове! Разом з першим пожовклим листям у Франківськ увірветься абсолютно нетривіальний український хіп-хоп. Буде щиро, хардкорно, качово, дещо жорстко але змістовно, та передусім нас чекає душевна бесіда на кухні.

Кашляючий Ед – львівський реп-виконавець з гурту «Глава 94», котрий займається цим жанром музики вже близько десяти років. За цей час були представлені один сольний і кілька командних релізів, серія відеокліпів, були проведені виступи в різних куточках країни.

«Переклад» – нова сходинка в становленні виконавця. В цьому альбомі він виходить за межі хіп-хопу, звичної змістової подачі і виконання. Ед експериментує з тематикою, жанровістю і виконанням. Реліз видався дуже особистим і щирим, проте різноплановим і багатовекторним. Інколи це щось інтимне, інколи – напіввигадане. В один момент Ед розповідає про муки в черзі в поліклініці, в інший – про почуття до матері. Назва альбому розкриває концепцію – Ед перекладає своє бачення, свої думки, свій космос на слова і музику.

Увага: Присутня агресивна та ненормативна лексика. Обмеження у віці: 18+.