ION DIN ANINA (ІСПАНІЯ)

WORLD & ELECTRONIC MUSIC
16 червня, Helicopter Stage, 23:59

2002 року археологи виявили в печері поблизу Аніни (Румунія) рештки прадавньої людини:
Іон Дін Аніна – найстаріша сучасна людина в Європі, віком понад 40 000 років.

Іон дін Аніна – це DJ, який на будь-йому майданчику створює незабутню атмосферу: від камерного звучання на вашій вечірці до неймовірного рейву на головній сцені фестивалю.

Іон дін Аніна виступає як DJ понад 15 років, а його сети стали візитною карткою багатьох європейських клубів. Берлін, Копенгаген, Барселона, Дублін, Брюссель, Париж, Лондон, Мадрид та Мілан – кожне з цих міст підкорене музикантом.

Для Іон дін Аніни важливо увесь час оновлюватися, створювати синергію між традиційною музикою та новими електронними течіями.

Музика з минулого, сьогодення та майбутнього – від Латинської Америки до Карпат – той глобальний звук, що передає ритми планет, власного серця і Всесвіту.

Іон дін Аніна виступав разом на одній сцені з такими гуртами, як: Fanfare Ciocarlia, Systema Solar, Balkan Beat Box, Kumbia Queers, Sargento García, Chico Trujillo, Bombino, Ojos de Brujo або Che Sudaka. Також співпрацював з діджеями – Uproot Andy, Dunkelbunt, Shantel, Nickodemus, Chancha Via Circuito або Frikstailers.