JAVIRO (ІСПАНІЯ)

Tropical Music in musical styles from all over the world
16 червня, Helicopter Stage, 23:59

JAVIRO (ІСПАНІЯ)

Javiro – музикант із Південної Іспанії, є співзасновником і dj-резидентом музичної формації Wapapura (проект, що опікується створенням відповідального ставлення до земних ресурсів через музику. У рамках резиденцій Wapapura музиканти виступають в особливих місцях – природних заповідниках, історичних пам’ятках, чим привертають увагу аудиторії з усього світу до потреби їхнього збереження. Кожна така акція доступна он-лайн).

Саме Javiro – рушійна сила проекту Wapapura – уперше наважився відкрити нові контексти для танцювальних подій. Зокрема, він пропагував “денні” вечірки під палючим сонцем Іспанії та Колумбії. Його проекти “Perdiz Tropical”, “Sonera Solar” and the “Tropical Camp” збирали тисячі шанувальників з усього світу.

Як dj Javiro щораз намагається розширити можливості танцювальної музики. Свій власний стиль він називає “тропічним” (Tropical Music), що вбирає у себе сонячну енергію і драйв країн і людей з усього світу. Музикант неодноразово виступав у Бельгії, Колумбії, Південній Африці, Німеччині і навіть Україні. Також він співпрацював із такими dj, як: Uproot Andy, Sargento Garcia, Nicola Cruz, Richard Blair, Hector Buitrago, Caballito, Tremenda Jauria, El Tunche Sound Systema, Maga Bo, Guacamayo Tropical, El Remolón, Candeleros…