16 червня, Головна музична сцена PORTO FRANKO, 2018. Площа Івана Франка, 20:00

BLOOM TWINS (ВЕЛИКА БРИТАНІЯ)

Bloom Twins після спекотної перемоги на Los Angeles Film Awards у номінації ‘Honorable mention’ за свій кліп “Talk to Me” відправляються на PORTO FRANKO 2018.

Bloom Twins – британський поп-гурт, дует сестер-близнят Анни та Софії Купрієнко із України. Свій музичний стиль вони визначають, як дарк-поп.

Коли Bloom Twins завантажили свій перший трек на YouTube, “Fahrenheit” у червні 2013 року, їм виповнилося лише по 17 років. За чотири роки дует виріс до топового гурту, за творчістю якого слідкують тисячі шанувальників із усього світу. Водночас зацікавлення Bloom Twins не обмежується лише музичними критиками та лейблами, нині дует виринає на обкладинках і сторінках фешн-журналів як уособлення сучасних тенденцій у моді.

Протягом останніх трьох років Bloom Twins стали учасницями проекту MTV “Iggy’s Artists of the Week”, неодноразово виступали на BBC у проекті Newsnight, за їхнім життям і творчістю прискіпливо стежать провідні медіа Британії, а також спільно з Кеті Перрі та will.i.am взяли участь у кампанії Unicef’s “Imagine”.