PTAKH_JUNG

Проект композитора і клавішника Антона Дегтярьова Ptakh та гітариста Володимира Бабушкіна Jung.
14 червня, Helicopter Stage, Палац Потоцьких, 23:59

PTAKH_JUNG

Взяти атмосферність Sigur Ros, додати драйву Swans і Neil Young, приправити спрагою до експериментів Radiohead, поєднати із впливом класиків: Равеля, Баха, Дебюссі, Прокоф’єва, Скрябіна, домішати нойзу та електроніки – це і буде Ptakh_Jung.

Ptakh_Jung /Птах_Юнґ/ – проект композитора і клавішника Антона Дегтярьова Ptakh та гітариста Володимира Бабушкіна Jung. Музика Антона і Володимира абсолютно нетипова для сучасної української сцени. Раз почувши як звучить Ptakh_Jung, цей саунд уже ні з чим не сплутати. Виступи гурту – подорожі із класики в пост-рок, ембіент,
електроніку з вкрапленнями шорсткого гранджу та подекуди інтенсивного нойзу.
Не дивлячись на розмаїття стилів та експериментів зі звучанням, композиції Ptakh_Jung мелодійні й цілісні. Це музика-кіно, яку сприймаєш не вухами, а переживаєш усім єством. Кожен трек – історія з потужною драматургією, симфонічною глибиною і кінематографічним саспенсом.

Творча співпраця із візуальною артисткою VJ Reinish дозволяє не тільки слухати, а ще й роздивлятися музику Ptakh_Jung. Кожен трек Антона і Володимира має свою окрему відео історію від VJ Reinish.