15 червня, Головна музична сцена PORTO FRANKO, 2018. Площа Івана Франка, 22:00

PIANOБОЙ (УКРАЇНА)

Pianoбой завітає до повітряного порту PORTO FRANKO 2018.

У травні завершується масштабний всеукраїнський тур Pianoбой «На вершині», під час якого Дмитро Шуров і його команда показали нову програму з камерним оркестром та ексклюзивним світловим шоу в усіх великих містах України. Але Шуров вирішив не витрачати час на відпочинок: він знову зайняв суддівське крісло в новому сезоні Х-фактора на СТБ і одразу відправився у подорож низкою літніх фестивалів, адже ці зустрічі надихають його і надають невгамовної енергії для підкорення нових вершин.

Дмитро Шуров: «Для мене концерти Pianoбой – це сеанси духопідй’ємної магії, яку через музику відчувають всі, хто на сцені і всі, хто в залі. Осінній тур «На вершині» пройшов більш масштабно, ніж минулий — і музично, і в плані шоу: Pianoбой збагатився новими піснями і новими людьми в команді. Наша piano-банда під час кожного концерту показує людям все, на що ми здатні, і я з нетерпінням чекаю моменту, коли ми побачимось із нашими слухачами на літніх майданчиках».

Pianoбой – це справжня поп-музика, якою її знають і розуміють в Нью-Йорку та Лондоні. Почерк Шурова і команди пізнаваний з перших акордів. Що б вони не виконували, або улюблену всіма «Родину», або Imagine Джона Леннона, все звучить свіжо, по-новому і по-справжньому. Живі концерти piano-банди – це завжди аншлаг, це те, що хочеться слухати і дивитися, те, що формує непорушний зв’язок між артистом і слухачем. Саме тому з кожним концертом Pianoбой «штурмує» нові, все більш масштабні, майданчики. Адже вмістити швидкозростаючу армію шанувальників головного Piano-бога країни з кожним разом стає все важче.