Розмова про розвиток кінематографу
14 червня, Intellect Hub, Bірменська 1, Івано-Франківськ, 14:00

ЮРІЙ МІНЗЯНОВ: “ДЕБЮТНИЙ ФІЛЬМ. ЧИ ЛЕГКО БУТИ МОЛОДИМ”

У яких умовах в Україні розвиваються молоді режисери? Як знайти свого першого продюсера, якщо є гарний сценарій? Які головні недоліки більшості короткометражних фільмів? Як потрапити на фестиваль зі своїм фільмом? Про що треба пам’ятати режисерам – початківцям, які планують заробляти на своєму фільмі? Як забезпечити особисту сталість в українській кіноіндустрії? Про ці та інші питання поговоримо з Юрієм Мінзяновим   продюсером компанії StarMedia, засновником компанії Крісті-фільм. У його фільмографії понад 60 назв телесеріалів та кінофільмів. 2009 року його було номіновано на Monte-Carlo Televizion Festival (Монако) як «Видатного міжнародного продюсера»

Лекторій “Дебютний фільм. Чи легко бути молодим” Юрія Мінзянова відбувається в рамках освітньої програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва Porto Franko 2018 – “Культура в повітрі: життєздатність культурних та мистецьких ініціатив”.

Куратор програми – ГО “Інша Освіта”.

Партнер освітньої програми PORTO FANKO 2018 – Intellect Hub – простір та місце зустрічі для інтелектуальної спільноти Івано-Франківська.