16 червня, Intellect Hub, Bірменська 1, Івано-Франківськ, 14:00

ТОМАС МУР: “EXTENDED TECHNIQUES – ДЕ МИ ЗАРАЗ?”

Коли хтось використовує фразу Extended Techniques, зазвичай наші думки, як перформерів та композиторів, відправляються до нових диких акустичних технік, які здебільшого були розвинуті в кінці другої половини ХХ сторіччя. Якоюсь мірою це все-таки правда. Однак в наші часи це визначення насилу відображає діапазон звуків, технік, інструментів та можливостей, які створює електроніка. Наша перформативна практика була буквально поширена у віртуальному світі.

У лекції Томас розкаже про особистий досвід роботи з новими техніками як соліста, а також разом з Nadar Ensemble. Як Extended Techniques впливають на підготовку, виставу, а також сприйняття аудиторією.

Томас Мур – американсько-бельгійського тромбоніст, який також у рамках фестивалю представляє концерт-інсталяцію легендарних творів німецького композитора, лідера авангарду ХХ століття Карлгайнца Штокгаузена – “Oktophonie & Signale zur Invasion”.

Лекторій “Extended Techniques – Де ми зараз?” Томаса Мура відбувається в рамках освітньої програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва Porto Franko 2018 – “Культура в повітрі: життєздатність культурних та мистецьких ініціатив”.

Куратор програми – ГО “Інша освіта”.