Програма Поезофонія.
14 червня, Helicopter Stage, Палац Потоцьких, Івано-Франківськ, 19:00
НЕБО І ЕРОТИКА: МУЗИЧНИЙ ПЕРФОМАНС ВОЛОДИМИРА ЄШКІЛЄВА (ТЕКСТИ, ГОЛОС) ПІД ЕЛЕКТРОННИЙ СУПРОВІД MANU

Учасники проекту:

Володимир Єшкілєв (тексти, голос),
MANU (електронна ambient музика / intelligent dance music)

Ця подія невипадково (та вперше) поєднає на одній сцені дві загадкові та дещо містичні постаті сучасної української сцени – Володимира Єшкілєва з його арт-хаусними та повітряними фентезі-текстами та MANU з його інтелектуальною, делікатною та не менш повітряною живою ambient музикою. Темою цього музичного перфоменсу стане чуттєвість та еротика – при чому радше не як тілесний, а як метафізичний досвід.

 

Володимира Єшкілєва називають метафізиком української літератури, одним з ідеологів “станіславського феномену” та засновником українського фентезі та арт-хаузної наукової фантастики. Хтось вважає його містиком і окультистом, а дехто прирівнює інтелектуальну прозу Єшкілєва до борхесівської. Сам Володимир говорить про те, що не вважає себе ані містиком, ані магом, а “просто” сучасним письменником, орієнтованим на майбутнє та відкритим до експериментів.

 

Здається, що музикант MANU (Михайло Балог) також має декілька ідентичностей, хоча насправді це є наслідком глибоких експериментів – на цей раз, в сфері музики. Його можуть представляти як талановитого джазового саксофоніста, як ідеолога альтернативної музичної школи нового формату Vedel School та як засновника електронного ambient проекту MANU. Академічний музикант за освітою, MANU не знайшов себе ані в “класиці”, ані в джазі, у якому йому з часом також стало тісно. Якщо порівняти різні музичних стилей до різних мов, Manu точно є поліглотом. Він жонглює стилями, миттєва переключається між інструментами та концентрується не на формі, а на змісті – тобто, на тому, що він хоче сказати своєю музикою.