Проект “роздІловІ” поєднує поезію (Сергій Жадан ), музику (Alexey Vorsoba) та візуалізацію (Оля Михайлюк, їй також належить ідея цього інтермедіального твору). Нещодавно виник новий вимір «роздІлових» — у проект увійшов польський музикант Tomasz Sikora (Karbido), відомий українській аудиторії по співпраці з Юрієм Андруховичем, і і VJ Сергій Пілявець/Sergey Glow.

Перший — і поки єдиний — виступ у такому складі відбувся в жовтні 2017 у Вроцлаві. А на жовтень 2018 року запланована творча резиденція в івано-Франківську задля глибшої роботи над проектом, а також прем’єрний український тур в чотирьох містах: Івано-Франківськ, Хмельницький, Одеса та Дніпро.

Наразі “роздІловІ” існують у двох формах: як вистава і як сайт rozdilovi.org у віртуальному вимірі. Під час виступу візуальна частина створюється наживо на скляній поверхні, а зображення транслюється на екран на сцені. Проект працює над створенням нової мови, яка поєднує в собі текст, звук, візуалізацію та цифрових технологій. Зокрема, з часом планується польська версія сайту.

Квитки можна придбати в онлайн та офлайн-касах Concert.ua:
▷ за 150 грн до 15 вересня
▷ за 200 грн до 15 жовтня
▷ за 250 грн до 16 жовтня

Ініціатор проекту: Агенція ArtPole.
Партнери резиденції та прем’єри в Івано-Франківську: INSHI / ІНШІPromprylad. Renovation.

16 жовтня 2018 р. в с 19:00 до 21:00