“Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”:
1. Вистава-рекордсмен Бродвею.
2. Моноспектакль у стилі Stand-Up.
3. Олексій Гнатковський у головній ролі!

Дата події: 23 травня 2018 19:00

Місце проведення:
Івано-Франківська обласна філармонія імені Ірини Маланюк

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – це моноспектакль, у якому намагаються примиритися дві галактики, два простори – Чоловік та Жінка. Глядач, сміючись від початку до завершення вистави, під завісу виявляє, що легко відповів для себе на запитання «Як змиритися та ужитися зі своєю другою половинкою?». Не дарма «Дикун» настільки відомий та популярний у всьому світі!

Це є веселий монолог актора про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин Олексій Гнатковський висвітлює абсурдність взаємних претензій, спорів та конфліктів, які до болі знайомі усім, хто намагається «ужитися» в сімейному житті.
На сцені «Дикун» Гнатковського зворушливий та беззахисний, дещо незграбний, водночас делікатний і брутальний, і з хорошим присмаком самоіронії. Він щиро виправдовується за невміння запитати дорогу, за мокрий рушник на подушці, за пристрасть до риболовлі, за ненависть до шопінгу, і навіть за секс без прелюдії – за все.

Прем’єра відбулася 26 березня 1995 року на Бродвеї.

“Дикун” у виконанні самого автора – актора і психолога Роба Беккера – був зіграний більш ніж 700 разів на Бродвеї та більше 1500 разів у 160 містах США. Сьогодні вистава з успіхом йде у більш ніж 45 країнах світу.

П’єса була нагороджена «Olivier Awards» і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.