Лінія Маннергейма вперше їде з великим сольним концертом в Івано-Франківськ, аби презентувати студійний альбом “Конфіскат”. Прем’єру цього проекту Франківськ почув на фестивалі PORTO FRANKO ще влітку 2018 року, і нарешті прийшов час для великого повернення.

Лінія Маннергейма – це музична формація, яка зібрала в дрім-тім Жадана, Турчинова та Каданова, а ще об’єднала різні концепції звучання. Міксували сміливо – тут є і гострі світоглядно-політичні тексти, і потужний шар електроніки, і чесне гітарне звучання, і вже фірмовий речитатив Жадана, і самоіронія з відголосками ска та панку. Самі хлопці називають все це “протестантським гип-гопом” та вкотре обнуляють всі звичні уявлення про те, якими можуть бути трушні рок-зірки в епоху, коли рок помер.

“Конфіскат” – перша повномасштабна робота від Лінії. До нього увійшли речі з двох попередніх міні-альбомів “Де твоя лінія?” та “Бої без правил”, а також зовсім свіжі треки. Прикметно, що гроші на запис музикантам зібрали слухачі після оголошення в соціальних мережах. Необхідну для запису суму було зібрано всього за кілька годин. Тож, харків’яни з чистим серцем презентують у березні свій “народний” альбом, вирушаючи в турне містами України.

В Івано-Франківську сольник Лінія Маннергейма відбудеться в невипадковому місці – в атмосферному залі Просвіта Прикарпаття, який в цей вечір звучатиме та світитиметься дещо по-новому. Органічно, але по-новому.