1

О 3:40 колона вантажівок із бойовиками перетнула державний кордон, де її вогнем зустрів прикордонний наряд. Почався бій. Порушники, залишивши групу прикриття, частково прорвалися до України у напрямку Антрациту, повідомляє Державна прикордонна служба України.

— Близько 3:30 27 травня прикордонники помітили колону в складі кількох вантажівок, легковиків і мікроавтобусів, що рухалася з боку Росії у бік державного кордону України. О 3:40 колона перетнула державний кордон, де її вогнем зустрів прикордонний наряд. Почався бій. Порушники, залишивши групу прикриття, частково прорвалися до України в напрямку Антрациту. Унаслідок бойових дій прикордонники пошкодили та захопили один мікроавтобус і два легкові автомобілі, одного бойовика важко поранено. Затримані автомобілі виявилися напаковані автоматами Калашникова, РПГ та вибухівкою, — ідеться в повідомленні прес-служби.

Як уже повідомляла Держприкордонслужба, навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби “Дмитрівка” (Донецька область) на глибині до 10 км із російського боку зосереджено до 40 КамАЗів із озброєними людьми, готовими перетнути державний кордон України. Імовірно, частина цих автомобілів і перетнула державний кордон України на ділянці Луганського прикордонного загону.

Державна пркиордонна служба України проінформувала прикордонну службу ФСБ РФ щодо негайного вжиття заходів і припинення незаконного перетину кордону з боку Росії.

За оперативними даними групи “Інформаційне Опір”, сьогодні вночі, під час прориву через держкордон з території Росії автоколони з найманцями і зброєю, і бойового зіткнення з прикордонниками наряду відділу прикордонної служби “Бірюкове” Луганського загону, бойовики зазнали втрат.

Зокрема, один із російських бойовиків знищено, один — важко поранений.

Українські прикордонники захопили один мікроавтобус і два легкових автомобілі зі зброєю. Кілька вантажівок прорвалися на територію України, твердить керівник групи Дмитро Тимчук.

— За нашими даними, про прорив в оперативному режимі був оповіщений штаб АТО. Проте з невідомих причин ефективні заходи щодо посилення прикордонників та запобігання прориву не були прийняті, — твердить керівник “Інформацінйого Опору”.