Закритими ці пристрої називають через їхню будову: батарейний блок має вбудований акумулятор і є нерозбірним, а картридж може як перезаправлятися, так і поставлятися вже наповненим рідиною. В обох випадках він є нерозбірним і при закінченні терміну служби нагрівального елементу змінюється цілком. Висока популярність такого роду пристроїв привела до того, що виробники почали випускати POD-системи з регулюванням потужності і можливістю обслуговування картриджа.

Головною метою POD-системи є швидке угамування «нікотинового голоду». При використанні з рідинами з високим вмістом нікотину або рідинами з сольовим нікотином – вони прекрасно справляються зі своїм завданням. Завдяки невеликому розміру і вазі такі пристрої завжди можна носити з собою, а максимально просте обслуговування робить POD-системи відмінним вибором купить под систему раціонально, як  початківцям, так і досвідченим вейперам.

Види POD-систем

За типом застосування можуть бути двох основних видів: для рідин або для стіків.

POD-система для рідин по функціоналу наближена до звичайної електронної сигарети. Складається, найчастіше, з комплекту елементів живлення, картриджа з баком і спіраллю. жидкость для под системы можна додавати, поки спіраль не вийде з ладу. Після – заміна картриджа. Вистачає на тижні, при помірному темпі використання, на місяці – при рідкісному.

POD-система для стіків є, по суті, вапорайзер – пристрій для вдихання парів нагрітого тютюну. Користувач купує стік, набитий тютюном, який просочений гліцерином. Після кількох десятків затяжок стік замінюється новим.

POD-системи для рідин можуть відрізнятися за типом управління: автоматичне включення живлення при затягуванні або – кнопкою подачі напруги. Можуть бути з екраном для відображення інформації або – без нього, з кнопками перемикання режимів або – повністю гладким корпусом.

Плюси POD-систем для когось можуть видатися недоліками, проте ми спробуємо виділити деякі переваги з точки зору людини, яка хоче перейти з аналогових сигарет на пар.

Переваги POD-систем:

  • Туге, сигаретне затягування
  • Маленький розмір
  • Маленька вага
  • Простота у використанні і обслуговуванні

Закриті системи стануть відмінним вибором для тих, хто бажає відмовитися від куріння, так як вони не вимагають від користувача спеціальних навичок. Вам потрібно просто заправити рідину в картридж і вже через кілька хвилин ви можете приступати до використання. Для активації процесу в багатьох POD-системах досить просто зробити затяжку. Вони швидко вгамовують нікотиновий голод, економні в плані витрати рідини і акумулятора. Закриті системи можна також порекомендувати і просунутим користувачам, втомленим від хмар пару і охочим завжди мати з собою невеликий і легкий девайс.