kolomoyskiy
Зокрема, його «ворог №1» серед вітчизняних олігархів – губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський – надіслав постраждалому смс-повідомлення. В ньому, як виявилося, Ігор Валерійович аж ніяк не висловлював співчуття для Олега Валерійович, а зовсім, навіть, навпаки…

Просто коротко задав риторичне питання. 

Про цю новину повідомляє «Преса України».

Скріншот екрана власного мобільного телефону, на який прийшло коротке повідомлення від олігарха, виклав на власній сторінці у Facebook особисто Ляшко.

«Доп**делся, Х**СОС», – пише І. В. Коломойський, не забувши поставити після цього симпатичний смайлик.

«Щойно отримав від пана Коломойського. Що далі? Завтра стрілятиме?», – розпачливо питає після цього сам Ляшко.

Нагадаємо, що у четвер, 14 серпня, позафракційний нардеп та директор «Буковелю» Олександр Шевченко в кулуарах Верховної ради побив іншого позафракційного депутата Олега Ляшка. Бійка між депутатами виникла після словесної суперечки, «під завісу» якої Шевченко послав Ляшка у нокдаун.

З цього приводу в Мережі почали з’являтися різноманітні іронічні та зловтішні коментарі.

Наприклад, Микола Княжицький, український журналіст та народний депутат України 7-го скликання, навіть, обіграв хештег #бойевойпидарас, який, з легкої руки оточення Бені, запустили в Мережу: «Олігархи і Borys Filatov дурять простий народ! Але правда перемагає! Ви переконували нас,що він бойовий,а він ніякий не бойовий! Даремно наговорювали на людину!»