А це значить, що жінкам слід потурбуватися не тільки про фігуру, але й про видалення небажаного волосся. Одним із найефективніших та найпопулярніших способів позбутися волосяного покриву на тілі є лазерна епіляція. Поговоримо, де ж столичні представниці  прекрасної половини людства можуть зробити цю важливу процедуру.

Отже, топ-5 місць у Києві, де можна зробити лазерну епіляцію

  1. Відкриває наш рейтинг Міжнародна мережа клінік лазерної епіляції та косметології «Люменіс» lumenis.com.ua.

Спектр послуг клініки лишень з лазерної епіляції вражає: тут надають послуги з лазерної епіляції зони бікіні, обличчя, рук, пахв, ніг, спини, живота, а також є можливість проведення лазерної епіляції для чоловіків. Лазерна епіляція – основний напрямок роботи клініки, проте тут Ви також зможете отримати послуги з косметології, дерматології, масажу та багато інших.

Найсучасніші діодні лазери LUMENIS LightSheer ET і LUMENIS Light DESIRE, які використовуються в салонах «Люменіс», визнані «золотим стандартом» в індустрії краси.

Визнаний міжнародний бренд, висококваліфіковані фахівці, найсучасніше медичне та косметологічне обладнання, високі стандарти обслуговування, індивідуальний підхід і турбота про красу та здоров’я клієнтів – запорука популярності клінік «Люменіс». Про це свідчить і розгалужена мережа, яка лишень у Києві налічує 27 центрів. Це надзвичайно зручно та дозволяє не витрачати часу на добирання.  Обирайте та зустріньте літо у всій красі!

  1. Широкий спектр високоякісних косметологічних послуг з догляду за обличчям і тілом представляє мережа центрів лазерної епіляції Лазерхауз.

Лазерна епіляція, зокрема, входить в число процедур, які найбільш користуються популярністю серед клієнтів, що бажають швидко, без болю і надовго позбутися від естетичних проблем. Сучасні центри забезпечені всім необхідним технічним оснащенням для комфортного видалення небажаного волосся будь-якої області тіла як жінок, так і чоловіків.  Компетентність персоналу дозволяє надавати послуги лазерної епіляції з дотриманням найвищих світових стандартів якості. У Києві мережа «Лазерхауз» нараховує 17 центрів.

  1. Мережа центрів лазерної епіляції «ЛазерОК»

У центрах застосовуються лазерні системи останнього покоління – діодні лазери, які впливають прямо на цибулину. При такій епіляції не потрібен відрослий волосок, як провідник енергії до зони зростання, тому лазер «бачить» і видаляє навіть ті цибулини, які вже «дозріли» під шкірою, але волосок ще не виріс.  Це скорочує кількість необхідних процедур. У Києві мережа нараховує 7 центрів лазерної епіляції

  1. Клініка лазерної медицини «MedCity»

У медичному центрі «MedCity» використовується високотехнічне косметологічне обладнання Moveo, що виводить лазерну епіляцію на високий, якісний рівень. Тут впроваджуються нові стандарти безпеки, завдяки чому виглядати красивим може кожен, незалежно від типу шкіри.

В основі технології – динамічний високошвидкісний лазер, м’яко і ефективно впливає на структуру волосся без пошкодження шкірних покривів. Розробником обладнання є компанія Deka (Італія), відома за серією новацій в світі апаратної косметології та естетичної медицини.

  1. Центри лазерної епіляції «LazerBeauty»

У центрах лазерної косметології використовують діодний лазерний апарат Lumenis LightSheer DESIRE – потужну інноваційну діодную установку високої продуктивності, яка ефективно видаляє небажане волосся на будь-якій ділянці тіла.

Переваги епіляції установкою Lumenis LightSheer DESIRE: нетривалість процедури; пролонгований ефект; безболісність; безпека та універсальність – безпека інфрачервоного випромінювання для шкірних покривів дає можливість проводити процедуру на будь-яких ділянках: над верхньою губою, в пахвових западинах, на грудях, руках і ногах, в зоні бікіні.