Насправді, ви використовуєте водяні насоси кожного дня свого життя, навіть не знаючи про це.
Насоси на будь який смак можна застосовувати у дуже багатьох випадках та для виконання найрізноманітніших завдань. У даній статті розповімо про те, як наше повсякденне життя та побут залежить від водяних насосів.
-
Опалення та гаряча вода
Це може видатися на перший погляд дивним, але висока частка систем опалення сильно покладається на водяні насоси. Багато радіаторів використовують циркуляційні насоси, які переміщують гарячу воду по трубах пристрою, тим самим дозволяючи пристрою досягти бажаної температури. Ці циркуляційні насоси часто також використовуються для подачі гарячої води у ваші крани. Щоразу, коли ви використовуєте неелектричний радіатор або вмикаєте гарячий кран, ви, ймовірно, використовуєте циркуляційний насос.
-
Подача води до вашого будинку
Водяні насоси не просто використовуються для циркуляції води навколо труб вашого будинку: вони також є невід’ємною частиною того, щоб допомогти воді дістатися до вашого будинку. Вода повинна надходити до окремих будинків з основного запасу або резерву через надзвичайно складну систему труб. Очевидно, що цій системі доводиться використовувати насоси для того, щоб вода рухалася.
-
Садівництво
Насоси широко застосовуються для садівництва та доглядання за городом чи газоном на подвір’ї вашого будинку.
Оприскувачі та приливні пристрої для саду використовують водяні насоси для того, щоб вода потрапляла у ваш сад під потрібним тиском та в потрібній кількості. Якщо ви захоплено займаєтесь садівництвом, ви, певно, в якийсь момент користувались водяним насосом, навіть не усвідомлюючи цього.
Також водяні насоси широко використовуються у системах протипожежного захисту – забезпечують безперервне джерело води; у постачанні води для дому зі свердловин та регулюванні тиску води в резервуарах, що використовуються для забезпечення водою будинків та приміщень.
Вам потрібно полити сад, забезпечити будинок водою, перекачати воду з одного місця в інше? Насоси Керхер можуть вирішити будь-яке з цих завдань. Поверхневі насоси зможуть подати Вам дощову або підземну воду, воду з бочки, цистерни або глибокої свердловини – з потрібним Вам тиском. А дренажні насоси навпаки приберуть непотрібну воду: перед весняним очищенням басейну або під час повені.