poroshenko

Депутатів вразили дані про кількість знищеної техніки та полонених.

Народні депутати на умовах анонімності розповіли подробиці таємного засідання Верховної Ради – президент України Петро Порошенко повідомив їм про кількість знищеної техніки, полонених та загиблих.

Віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський заявив про те, що двері Ради вирішили закрити для журналістів, аби заслухати головнокомандувача Збройних сил Віктора Муженка про ситуацію у зоні АТО.

Сумну та шокуючу статистику наводив і Порошенко, який прибув на засідання.

Зокрема один з депутатів фракції “УДАР” заявив, що, за словами президента, Україна втратила у боях більше половини своєї військової техніки, пише видання “Новое время”.

“Сказав, що 58% української військової техніки знищено. Ще була інформація про загиблих, дезертирів і полонених, яку я не хочу навіть озвучувати, щоб не деморалізувати суспільство”, – розповів журналістів один з ударівців.

Інший депутат, який також не побажав називати свого імені, озвучив кількість полонених бійців, яку депутатам повідомили у парламенті.

“Президент сказав, що за чотири дні в полон потрапили майже дві тисячі наших військових”, – заявив політик. Порошенко прибув до Ради, аби вмовити депутатів проголосувати за закони про статус частини Донбасу і амністію бойовиків.

Він попросив народних обранців “почути його і зупинити війну”, додавши, що в іншому випадку втратять половину України. Як повідомлялося раніше, днями у Раді з’явилися законопроекти про скасування особливого статусу Донбасу та амністії бойовиків.