Про це у коментарі Gazeta.ua розповів очільник київської обласної організації “Правого сектору” Ігор Мазур.

“В першу чергу чекаємо, яке рішення прийме керівництво держави. Але я і “Правий сектор” довго чекати не будемо. Чекаємо, як буде діяти українська армія. Тому що вони давали присягу на вірність Україні боронити кордони. Зі свого боку “Правий сектор” готовий. Чекаємо наказ нашого командира – Дмитра Яроша. Поки що наказів не було. Думаю, кожен розуміє, що завтра може бути початком війни. Ми до неї готові. Хлопці, які були в гарячих точках знають, як боротися з ворогом. Робили інструктажі”, – розповів Мазур.

Він підкреслив, що ворог перейшов межу.

“Українці набагато кращі воїни, ніж росіяни. Дух воїна передавався генетично. Те, що наша армія зараз у небоєздатному стані ще не говорить про те, що українці, які пройшли армію, не згадають як користуватися зброєю. Зараз ворог перейшов межу”, – зауважив член організації.

На уточнююче запитання журналіста про готовність їхати у Крим Мазур відповів: “Чого ми маємо їхати в Крим? Ми можемо бути готові їхати у Москву. Чого ворог має спокійно втілювати на нашій території свої плани? Ми маємо чекати поки він дійде до наших домівок?”.

Він наголосив, що українська армія має довести, що є боєздатною і не є потенційним полоненим.

Нагадаємо, сьогодні в Сімферополі під час штурму 13-го фотограмметричного центру Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ загинув український військовослужбовець.