dolary

Про це йдеться в тексті документу, передає Еспресо.TV  з посиланням на “Українську правду”.

“У відповідь на акти агресії Російської Федерації і спроби обмежити вибір сусідніх країн щодо питань зовнішньої і внутрішньої політики, бюджет включає в себе пропозиції для політичної, економічної і військової підтримки союзників по НАТО та держав-партнерів у Європі”, – йдеться в проекті бюджету.

Так, для “підвищення стійкості урядів і економік, що стали мішенню для російського тиску”, бюджет США передбачає виділення додаткових $117 млн, спрямованих, зокрема на протидію агресивним діям Росії в Україні. Ще $51 млн США виділять для протидії дестабілізуючій діяльності Росії в Молдові та Грузії.

“Ця допомога буде підтримувати зусилля, спрямованих на зміцнення демократії та врядування, підвищення можливості сил безпеки, зміцнення верховенства закону та антикорупційних заходів, а також сприяння інтеграції в Європейський Союз”, – зазначається в документі.

Окрім того, у проект бюджету зазначається, що США готові виступити гарантом для видачі Україні кредиту в розмірі $1 млрд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна і США підписали декларацію про надання Києву кредитних гарантій обсягом $2 млрд.