2 (2)

“28 лютого Олінцевич звернувся з позовом і суд, заслухавши аргументи позивача, постановив, що розгляд цієї справи не належить до повноважень Вищого адміністративного суду”, – йдеться у рішенні суду.

“Відносини між фізичною, юридичною особою та представниками влади, розглядаються у Вищому адміністративному суді. Однак позивач в даній справі фактично просить перевірити правовий акт Верховної Ради. Такий спір не належить до спорів адміністративної юрисдикції, а до конституційної”, – говориться в постанові суду.

Нагадаємо, Володимир Олінцевич вважає, що на сьогодні й досі відсутній факт дострокового припинення президентських повноважень Віктора Януковича.

Як відомо, В.Янукович був відсторонений від влади конституційною більшістю народних депутатів України, які представляють усі політичні сили у парламенті.

Додамо також, після втечі з країни В.Янукович звернувся до влади РФ з проханням забезпечити його особисту безпеку і це прохання було задоволено на території РФ. Зазначимо, в Україні В.Януковича оголошено у міжнародний розшук.