Дитячий одяг з трикотажу має відповідати вимогам державної та міжнародної стандартизації в частині високої якості сировини, рівня виконання, естетичних властивостей товару. Розібратися у видах трикотажу допоможе інтернет магазин дитячого одягу https://nestling.com.ua/ua/
Одяг з трикотажу для малюків та підлітків класифікується на декілька груп:
- верхній одяг для дітей (зимові та демисезонні дитячі куртки, в’язані пальто і півпальто для хлопчиків та дівчаток);
- головні убори (шапки, берети, капюшони);
- панчішно-шкарпеткові вироби;
- білизна, дитячі піжами та інший одяг для сну;
- шарфи, шапки і рукавиці.
Відмінність трикотажного дитячого одягу від текстильного полягає в тому, що сучасний якісний трикотаж більш м’який, прилеглий до тіла маленької дитини чи підлітка. Бавовняні або виконані з вовни дитячі светри, пуловери і джемпери, наприклад, дуже зручно носити під шубою і пальто в холодну пору року.
Якість трикотажу для дітей та підлітків в значній мірі залежить від того, які сировинні матеріали використовувалися у виробництві пряжі:
- натуральні (шерсть, шовк, бавовна);
- штучні (капрон, акрил та інші матеріали штучного походження).
Щоб вироби служили довше, до натуральної сировини українські виробники додають невеликий вміст штучних волокон. Трикотажні дитячі речі легко прати, але треба використовувати миючі засоби, призначені для прання трикотажу. Краще це робити руками, інакше пральна машина розтягне виріб, у речі буде негарний зовнішній вигляд.
Залежно від сезону дитячі вироби з трикотажу можуть випускати:
- для зими (на утепленій підкладці);
- для міжсезоння, осені або весни;
- для літа, тонкі трикотажні товари, дитячі футболки та майки, що пропускають повітря і вбирають вологу.
Перед покупкою уважно вивчіть маркування — хто зробив товар, чи є інструкція користувача, написана українською мовою. Якщо речі виготовлені за кордоном, на ярлику або окремо має бути додане маркування з перекладом текстів українською мовою. Пакувальний матеріал виробів повинен бути чистим, прозорим, щоб користувачі України могли роздивитися, які речі і в якому вигляді знаходяться всередині упаковки, чи відповідають вони маркуванню. У разі виявлення браку або невідповідності маркувальних даних товару, покупець має право повернути товар продавцеві та вимагати повернення грошей або заміни на аналогічний товар.