Про це , пишуть Версії з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Через те, що режим самоізоляції та карантину Конституцією не передбачені, тому для глави держави розробили спеціальний протокол роботи, «який відповідає як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам».

«Згідно з Конституцією, президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров’я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат», – йдеться у повідомленні.

Прес-служба запевняє, що Зеленський щодня проходитиме медогляд та робитиме ПЛР-тестування, а також тестування на антитіла (ІФА). Також президент обмежив коло фізичного спілкування, переводить наради в онлайн-режим. Очні зустрічі, які передбачають особисте спілкування з Главою держави, на найближчі дні виключаються.

Так само виключається часть у масових заходах, скасовуються робочі поїздки за межі столиці України. Коло осіб, з якими президент спілкується особисто, звужується до охорони та найближчих помічників.

Винятки з цього протоколу можливі лише в разі виникнення надзвичайної ситуації, яка потребуватиме негайного реагування з боку Глави держави відповідно до його конституційних повноважень.

Нагадаємо, 12 червня Олена Зеленська повідомила, що її тест на коронавірус дав позитивний результат. Водночас тести чоловіка та дітей – негативний. Зовсім нещодавно Володимир Зеленський заявив, що хотів сам заразитись коронавірусом, щоб на власному прикладі показ

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!