У прямому ефірі 4 каналу Геннадій Балашов, народний депутат України ІІІ скликання, відомий блогер та політичний діяч, зробив сенсаційну заяву про проблеми в сімейному житті президента.

За словами Геннадія Балашова чутки про ймовірну вагітність Юлії Мендель від Володимира Зеленського йдуть з самого Офісу Президента, пишуть Версії.

“Ймовірне розлучення Зеленського – це скандал рівня Моніки Левінські. Я зараз знаходжусь на Печерських пагорбах і чую, які розмови культивуються серед близького оточення. “Слуги народу” самі стурбовані тим, що відбувається. Витік інформації почався ще з березня, коли Мендель тільки з’явилась. Ці спільні фото – щока до щоки. Але коронавірус затьмарив скандал”, – відмітив Геннадій Балашов.

Він зазначив, що згідно з однією з версій, інформація про хворобу першої леді країни Олени Зеленської – інфікування її короновірусом – це великий обман, щоб приховати інформацію, що подружжя живе окремо.

“Якщо ці чутки підтвердяться – рейтинг президента рухне – опуститься майже до нуля. Українські жінки не пробачать зради, Мендель будуть ненавидіти, а дружині президента будуть співчувати. “Слуга народу” отримає великі іміджеві втрати, рейтинг впаде і фракція не зможе надалі існувати”, – додав Балашов.

 

Відео розмови з екс-нардепом наразі набуває популярності – вже другий день воно тримається в першій десятці тренду YouTube. А тим часом у мережі йде жваве обговорення оприлюдненої Балашовим інформації.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!