Тим, у кого є амбіції в майбутньому стати державним діячем, пропонуємо подивитися, де свого часу навчалися українські топ-політики – президенти, прем’єр-міністри та спікери парламенту, пишуть Версії з посиланням на «Слово і діло».

Чинний президент Володимир Зеленський здобув юридичну освіту в Криворізькому економічному інституті Київського економічного університету ім. Гетьмана. Однак за фахом Зеленський ніколи не працював. Прем’єр Денис Шмигаль є випускником Львівської політехніки, за освітою він інженер-економіст.

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков закінчив два виші – університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» і Національний університет державної податкової служби за спеціальністю «Правознавство». Університет Шевченка також закінчували два українських президенти – Леонід Кравчук (викладач суспільних наук) і Петро Порошенко (як і Разумков, спеціальність «Міжнародні економічні відносини»). Крім того, диплом цього університету є в ексглави Ради Володимира Литвина.

У Дніпровському університеті імені Гончара вчилися президент Леонід Кучма (інженер-механік) та експрем’єр і народний депутат Юлія Тимошенко. Міжрегіональну академію управління персоналом закінчили два прем’єр-міністри – Володимир Гройсман та Олексій Гончарук. Також і Гройсман, і Гончарук вчилися в Національній академії держуправління при президентові. У Гройсмана є ще диплом Вінницького фінансово-економічного університету.

Майбутніх прем’єр-міністрів України в різний час випускали Дніпровська та Одеська політехніки, Національний політехнічний інститут, педагогічний інститут імені Винниченка, КНЕУ, Чернівецький університет імені Федьковича. Президент Віктор Ющенко закінчив Тернопільський національний економічний університет.

Університет Шевченка в різний час закінчили Дмитро Разумков, Петро Порошенко, Леонід Кравчук та Володимир Литвин.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!