На перший погляд може здатися, що ця досить незвична конструкція не стане затребуваною. Але якщо поглянути на загальну кількість клієнтів, що придбали габіони для укріплення берегів в Івано-Франківську, стає зрозуміло, що дані споруди вже стали лідерами по загальній кількості продажів.

Але якщо Вам раніше не доводилося купувати габіони та використовувати їх в побуті, не варто хвилюватися. У цьому матеріалі ми розповімо Вам про особливості виготовлення конструкцій, їхні основні переваги та способи використання.

Виготовлення габіонів

Для того, аби переконатися у надійності споруди, ми маємо чітко розуміти, як проходить процес виробництва.

Все починається з виготовлення основи, а саме – сітки рабиці. Вона виготовляється з цільних листів металу, які розділяються на рівні частини, з яких вирізають сітку з необхідною кількістю вічок. Майстер ретельно перевіряє конструкцію на відсутність пошкоджень. Якщо в основі виявлено хоча б один недолік, сітку знімають з виробництва.

Далі зварну сітку для габіонів вкривають цинком та з’єднують з іншими частинами, які утримують в собі наповнення габіону. Це може бути декоративне каміння або деревина в залежності від побажань замовника.

Особливості використання габіонів

Загалом прийнято вважати, що габіони в Івано-Франківську використовуються для укріплення берегів. Так, це справді одна з варіацій застосування споруди, але не варто обмежуватися лише цим. З габіонів можна сформувати паркан, з’єднавши окремі блоки прутами та підсиливши їх колючим дротом. З такою огорожею будь-яка територія перетвориться на справжню фортецю, і ні в кого не виникне бажання потрапити туди.

Також габіони активно застосовуються для декорування майданчиків, парків та інших територій. Завдяки їхній особливості набувати будь-якої форми (кубічна форма є базовою), конструкції можна використати для доповнення вже існуючого стилю (підставки для столів, декоративні фігури тварин, арки тощо). В будь-якому разі, у Вас немає обмежень у використанні габіонів.

Якщо Ви давно плануєте придбання габіонів для укріплення берегів, декорування майданчиків або інших цілей, Вам обов’язково потрібно звернутися до компанії «Plit» у Львові. Тут Ви отримаєте якісний сервіс, можливість самостійно корегувати базові характеристики конструкцій та найкращі ціни на ринку. Ми ретельно слідкуємо за процесом виготовлення габіонів, тому Ви можете бути певні, що Ваше замовлення буде виконано з ювелірною точністю.  

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!