Анатолій Гриценко та Андрій Садовий. Фото з відкритих джерел

Про це Гриценко заявив на власній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Очільник “Громадянської позиції” запостив посилання на сюжет програми “ВєстіUA”, що вийшла на 24 каналі. Обурений політик написав коротко: “Канал Садового. Жесть!”.

 

Протягом даної програми журналісти “24 каналу” в гумористичній формі глузують над інформацією про мізерні офіційні доходи Гриценка, про його зв’язки з Віктором Балогою, про спроби політика збирати кошти в соціальних мережах та про озброєння, що розпродувалось за часів міністерської діяльності Гриценка за неринковими цінами.

Відеозапис скандальної програми “ВєстіUA” можна подивитись нижче. Сюжет про Гриценка на 4 хв. 37 сек.

youtube.com

Раніше політологи пояснювали, що об’єднання Анатолія Гриценко та Андрія Садового вже не відбудеться, бо соратники Гриценка, як і він сам, реально не планують вигравати президентські перегони, а працюють вже на парламентські вибори. Андрій Садовий взагалі зареєструвався як кандидат в Президенти, та буде боротись за перспективи власної партії. А у самого Гриценка реальні проблеми з ефективністю виборчої кампанії – щоб вийти у вищий політичний ешелон політику варто, перш за все, нівелювати сумніви виборців у своїй спроможності бути лідером, а йому це поки не вдається.

пишуть Версії з посиланням на ukranews