Онлайн-розваги – особливий вид відпочинку, який дозволяє розслабитися в комфортній атмосфері і випробувати удачу, не відриваючись від домашніх справ або навіть перебуваючи в довгій подорожі. Головне, щоб був Інтернет і гаджет, через який в нього можна зайти.

Однак не всі ігрові сайти в Інтернеті однаково безпечні і дозволяють гравцям вигравати. Найчастіше вони створюються з метою виманювання грошей і працюють за одними правилами – отримати з клієнта якомога більший прибуток. Клуб Космолот працює за іншими стандартами і правилами, з якими ми зараз познайомимося детально.

Особливості роботи онлайн сайту клубу Космолот

Відвідавши офіційний сайт клубу Космолот онлайн, ви можете помітити, що він має стандартний для всіх сучасних ігрових сайтів дизайн і функціонал. Це не дивно, адже саме така атмосфера вважається комфортною для гри. Але на відміну від основної маси ігрових платформ, Космолот є легальним закладом, має ліцензію від УНЛ і офіційно може займатися випуском і проведенням лотерей. Це не казино, тут призовий фонд складає з грошей учасників і розподіляється у випадковому порядку.

Реєстрація

Щоб зареєструватися на сайті Космолот потрібно пройти нескладну процедуру:

  • вказати свій номер мобільного телефону або e-mail;
  • прочитати правила і умови сервісу, і поставити позначку про згоду з ними;
  • придумати пароль для входу в обліковий запис.

Після проходження підтверджуючих процедур відкриється доступ до особистого кабінету і каси в сервісі. Поповнення внутрішнього рахунку, виведення виграшів і історія операцій буде зберігатися в розділі “Каса”, доступ до якого дуже зручно розташовується відразу на головній сторінці сайту.

Поповнення каси

Для внесення грошей в сервіс Космолот сьогодні існує 2 способи:

  1. банківська карта Visa або MasterCard;
  2. інтернет-банкінг Приват24.

Варто пам’ятати, що спосіб внесення грошей визначає і те, яким чином буде здійснюватися їх виведення. Швидше за всіх зарахування та виплати проходять за допомогою системи Приват24. Скориставшись картою іншого українського банку, можна очікувати зарахування в стандартні для переказів п’ять робочих днів.

Виведення заробітку

Подати заявку на виплату можна в будь-який день тижня. Вона розглядається адміністрацією протягом 24 годин і (якщо немає претензій) гроші відразу відправляються переможцю. Всі виплати відбуваються виключно в національній валюті, оскільки компанія підпорядковується нормам чинного в Україні законодавства.

Переваги офлайн клубів і в яких містах вони працюють

Робота офлайн мережі клубів Космолот відбувається наступним чином:

  • в спеціальному приміщенні є обладнані індивідуальні лотомати, за допомогою яких здійснюється випуск лотерей;
  • гравці самостійно управляють роботою лотомата і своїми ставками;
  • в разі виграшу гроші виплачуються в касі офлайн-точки.

В роботі клубу немає ніяких підводних каменів і відсутні системи, спрямовані на виманювання грошей. Вся техніка сертифікована і має дозвільну документацію на роботу від УНЛ.

Сьогодні зіграти в офлайн-клубі можна у 8 містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Чернігів, Миколаїв. Обов’язково приходьте, тут своя атмосфера і унікальна ігрова аура, в якій мешкає удача. Вам обов’язково пощастить!