Якщо ви плануєте тривалий переліт, завантажені роботою або ж не маєте можливості покурити в потрібний вам час по масі інших причин, зверніть увагу на альтернативний варіант споживання нікотину: паучі VELO. Без заборон, без диму, випаровування і, головне, без тютюну — ви можете просто розташувати пауч між губою і яснами й зайнятися справами. Нікотинові паучі VELO представлені різними смаками, що дозволить урізноманітнити сеанс і подарує новий досвід нікотинової стимуляції.

 Нікотинові паучі — коли використовувати

 Чому з паучами VELO https://go-velo.com.ua/ru/  все так просто? Тому що надходження до організму нікотину відбувається не в результаті згоряння речовини, що зазвичай спричиняє дискомфорт людям навколо, а іноді навіть й самому курцеві (наприклад, ненавмисно пропалений одяг або запах спаленого тютюну, який на ньому залишився). Снюс, інша альтернатива курінню, теж не так вже зручний, адже залишає після себе неприємний запах і наліт на зубній емалі. Замість сигарети або жувального тютюну візьміть нікотиновий пауч і оцініть усі його переваги! Давайте докладніше розберемось, що таке паучі без тютюну.

Зручність, комфорт, приємний смак…і ніяких заборон!

 VELO — це можливість прийняти звичну порцію нікотину в будь-який момент, коли вам це необхідно. Вас не пронизують несхвальні чужі погляди, не спричиняють незручності знаки, що забороняють куріння (вам не знадобиться порушувати заборону), не доведеться провітрювати приміщення або шукати спеціально відведене для куріння місце. Ще приємніше те, що нічого не потрібно тримати в руках. Не так давно все це звучало б як фантастика, та й тепер багатьом складно у це повірити, але сьогодні це реальність.

 

Просто дістаньте з банки довгуватий пауч з обраним смаком (м’ятним, ягідним або тропічних фруктів) і, не привертаючи непотрібної вам уваги, ні на що не відволікаючись, займайтеся справами або відпочивайте незалежно від місця, в якому ви наразі знаходитеся. Навіть чашка кави спричинила б вам помітно більше турбот, ніж споживання нікотину «нового формату». Адже паучі не потрібно спеціальним чином готувати, не потрібно тримати їх у руках, нема потреби постійно стежити за тим, щоб він не пролився, як це буває з чашкою напою, або не підпалив що-небудь поруч, як класична сигарета.

 

Окремий пункт — відсутність необхідності мати при собі запальничку або сірники. Ніякої заборони на носіння таких речей немає, але відсутність зайвого предмета в кишені або в сумці завжди додасть зручності.

Як замовити нікотинові паучі

Нікотинова стимуляція без тютюну і клопоту — це те, що порадує будь-якого повнолітнього споживача нікотину, навіть якщо раніше він надавав перевагу класичному методу насичення. Коли необхідне непомітне для людей навколо приймання порції нікотину, рішення — це VELO. Ви можете замовити нікотинові паучі на сайті або знайти роздрібні точки продажу у своєму населеному пункті, якщо VELO там вже представлений. Інструкцію із застосування дивіться на сайті або на банці (під наліпкою на дні упаковки).

 

 

На правах реклами.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!