Суші Івано-Франківськ замовити

 

Де знайти смачні та якісні суші в Івано-Франківську? KILOGRAMM. SUSHI Project — це справжні й абсолютно безпечні страви традиційної японської кухні. Спеціалісти компанії володіють секретом створення справжніх кулінарних шедеврів. Він полягає у бездоганній свіжості продуктів, точному збереженні рецептів суші та у використанні сучасних технологій. Кухня компанії оснащена останніми розробками приладів для зберігання та приготування їжі. Ми постійно шукаємо і знаходимо нові засоби, щоб зробити процес приготування суші безпечним, швидким та отримати якісний продукт найвищої якості. 

Відбір постачальників, транспортування сировини

Постачальники сировини обираються дуже ретельно, адже більшість продуктів транспортується з далеких країн. Це відбувається за допомогою новітніх технологій, а саме — потужного сучасного морозильного та холодильного  обладнання. Технологія шокової заморозки дозволяє доставити рибу та морепродукти до нашого ресторану у відмінному стані. 

Далі працівники КІЛОГРАМ розкладають сировину у відповідні кухонні прилади, які дозволяють зберегти свіжість, вологу та навіть аромат після розморозки. Завдяки застосуванню особливих столів з постійно охолодженою стільницею у риби та інших морських дарів немає жодного шансу на псування. 

Рис для суші повинен бути спеціального сорту, який вирощують в Китаї або у США. Ми детально моніторимо яким чином його збирають, обробляють, зберігають та доправляють до місця призначення. Тільки у разі повної відповідності всім вимогам, відбувається закупівля. 

Овочі мають бути не тільки свіжими, а й пройти перевірку на безпечність для організму. Ми працюємо з постачальниками, в яких є усі відповідні сертифікати та документи. 

суші франківськ kilogram замовити суші

Як обробляються  риба та морепродукти

Комфорт та безпека наших клієнтів — це головне для команди KILOGRAMM.SUSHI. PROJECT Тому з риби ретельно видаляються усі кістки, навіть дрібні. Для цього ми використовуємо сучасне оснащення — щипці для обробки риби та рибочистки. Особливе значення мають ножі, якими нарізається сировина. На нашій кухні застосовуються ножі з найякіснішої нержавіючої сталі, заточені спеціально для обробки риби. Працівники слідкують за збереженням їх у належному стані і з найвищим ступенем гостроти. Завдяки цьому та професійним навичкам наших майстрів риба та морепродукти нарізаються ідеально рівними шматочками, що надає страві довершеного вигляду. 

Приготування рису для суші

Для традиційної японської кухні рис є чи не найважливішим продуктом. Його приготуванню приділяється багато уваги. Він має бути правильно звареним, щоб тримати форму у суші та ролах. Як треба варити рис на суші? Спеціалісти компанії КІЛОГРАМ Суші Прожект в Івано-Франківську володіють необхідними вміннями для цього. Їх поєднання з застосуванням сучасного обладнання дає можливість приготувати рис ідеального ступеню проварки. 

Спершу він промивається у спеціальному посуді, виробленого з нержавіючої сталі найвищої якості. Далі рис для суші кладеться у відповідний пристрій (пароварку), додається вода та інші компоненти, виставляється потрібний режим. Варитися він повинен довгий час. Тому наші шеф-кухарі готують одразу велику його кількість. Але як зберегти рис протягом цілого дня у належному стані — теплим та достатньо вологим? Для цього є інший прилад, який тримає температуру та не дозволяє випаровуватись волозі. 

Зберігання та обробка овочів

Овочі для суші сету та інших страв мають бути максимально свіжими, зберігати смак, вигляд та аромат. Для цього на кухні KILOGRAMM.SUSHI Project  використовують особливі бокси, які підтримують овочі та фрукти у належному стані тривалий час. Рецепти суші включають в себе використання овочів у різних якостях: начинки, додатку до страви або її декору. Для цього їх необхідно нарізати маленькими охайними шматочками. Вручну ця праця забирає багато часу та сил. Тому на нашій кухні використовуються сучасні овочерізки та слайсери. 

Як замовити суші в Івано-Франківську

Для цього можна скористатися спеціальною формою на сайті або за вказаними номерами телефону. Одразу після замовлення майстри приготують замовлену страву. Доставка суші у Івано-Франківську здійснюється кур‘єрами за допомогою відповідного обладнання — термосумок, які зберігають форму. Це дозволяє доправити замовлення в належному стані, щоб ви могли насолодитись екзотичним смаком японської їжі. 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!