Але деякі з працівників швидко повертаються на рідну землю через важку адаптацію в новій країні. Загалом, подібне трапляється через неправильний вибір нового робочого місця та відсутність професійної підтримки.

Найпростіший спосіб отримати гарні умови праці пропонує сусід України. Вакансії на роботу в Польщі легко знайти через спеціальні агенції, які мають досвід з працевлаштування, наприклад сайт VISA-PRO. Аби впевнитися в професійності компанії можна запитати людей, які вже пройшли свій шлях працевлаштування за кордоном. Варіантів знайти роботу мрії дуже багато, адже час дистанційного працевлаштування й співбесід, відкриває нові можливості. Однак зараз ми розглянемо найкращий варіант пошуку вакансій роботи в Польщі для українців.

Важливі етапи працевлаштування за кордоном

Спеціалісти сучасної платформи для працевлаштування за кордоном VISA-PRO, вже декілька років знаходять найвигідніші вакансії для своїх клієнтів, тому мають неабиякий досвід з працевлаштування та багато гарних відгуків. В той час, на сайті Ukraincy do pracy щодня оновлюється робота в Польщі без посередників та пропонуються нові актуальні вакансії для самостійного пошуку праці. Окрім цього у кожного працівника є можливість отримати карту постійного мешканця та, якщо є бажання, переїхати в розвинену європейську країну.

Отже, які важливі кроки необхідні для працевлаштування на роботі мрії з гарною заробітною платою:

  • зареєструватися на сайті Ukraincy do pracy / зателефонувати менеджеру VISA-PRO;
  • заповнити особисті дані;
  • дочекатися запрошення від роботодавця або самостійно розіслати запити, щоб прискорити пошуки;
  • зібрати необхідні документи;
  • поїхати в Польщу.

Ви можете відправитися в будь-яку частину країни. Обрати вакансію ближче до кордону з Україною, аби частіше відвідувати рідних, чи поїхати ближче до Німеччини, щоб мати можливість подорожувати.

Безкоштовних вакансій роботи в Польщі більш ніж достатньо, тому їх вистачить для всіх охочих.

Якщо ви не маєте часу чекати, а хочете швидше поїхати на роботу за кордон, ваш допоможуть спеціалісти VISA-PRO. Враховуючи всі ваші побажання вони запропонують найкращі умови праці та будуть супроводжувати вас весь процес працевлаштування.

Якщо ж ви не бажаєте переплачувати посередникам, сайт Ukraincy do pracy допоможе з пошуком гідної заробітної плати за кордоном. Робота в Польщі без посередників – це ризик, тому потрібно шукати надійні сайти, де можна безкоштовно знайти вакансії. Ukraincy do pracy, це найкращий портал для цього.

Багато важливих порад та інструкцій запропоновані на сайті у вигляді статей, які допоможуть впоратися с багатьма формальними та фінансовими питаннями. Лише зареєструйтесь, і ви отримаєте доступ до великого ринку праці, де багато роботодавців шукають працьовитих українців.

Гарячі вакансії без посередників з безкоштовним проживанням та харчуванням вже чекають вашого відгуку. Аби уникну

ти непорозумінь, уважно читайте трудовий договір, обговорюйте умови заробітної плати, проживання та можливі непередбачувані обставини. Знайти оголошення роботи в Польщі набагато легше, ніж в інших країнах Європейського Союзу. Покращена система отримання візи, відсутність жорстких вимог до знання мови та навичок, доступні умови для проживання та гідна заробітна плата сприяють трудовій міграції українців.