У певца Виктора Павлика умер сын

У мережі співак поширив зворушливе відео, зняте в останні дні життя сина, на якому він згадує свого зіркового татка, пишуть Версії з посиланням на 24 Канал.

Попри те, що батьки Павла Віктор Павлік та Лариса Созаєва розлучились і хлопець залишився жити з мамою, тато часто навідував його й завжди підтримував під час боротьби з раком. Хоч у мережі народний улюбленець уникав розповідей про хворого сина, після смерті нащадка співак показав, якими були останні дні життя Павла Павліка. Щемливе відео з’явилось на особистій сторінці музиканта в інстаграмі.

У короткому ролику Віктор Павлік об’єднав два відео – архівне та те, яке син записав знаменитому батьку вже під час лікування в хоспісі. На одному з них маленький Павло вибіг на сцену на концерті артиста й перед великою публікою сказав у мікрофон: “Тато, я тебе люблю”. На іншому – повторив цю ж фразу вже на лікарняному ліжку.

“Просто без слів…”, – зворушливо написав Віктор Павлік.

Нагадаємо, що раніше Віктор Павлік прокоментував смерть сина й поширив відео з молитвою та лаконічним підписом, який розчулив мережу: “Спочивай з Богом, синку, ти тепер мій ангел. Амінь”. На втрату в родині музиканта відреагували й його зіркові колеги. Олена Мозгова, Гайтана, Олександр Пономарьов, Катерина Бужинська та багато інших знаменитостей публічно висловили співчуття батькам Павла та його рідним. Шанувальники Павліка також не залишились осторонь біди кумира й всіляко підтримують його в соцмережах.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!