Програма BAS Комплексне управління підприємством є ефективним рішенням, що охоплює основні напрямки управління та обліку. Використання цього програмного забезпечення  дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління всіма аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу.

Нове прикладне рішення створено для автоматизації роботи підприємств, задіяних в самих різних сферах бізнесу. Воно стане ефективним помічником як для початківців свою справу, так і для тих, чиї підприємства на ринку вже давно, але вимагають правильної та послідовної організації управлінських процесів.

З «BAS Комплексне управління підприємством» можна створити єдину Інформсистему для управління:

  • фінансами;
  • персоналом;
  • виробництвом;
  • продажами;
  • закупівлями;
  • складами.

Крім того, конфігурація дозволяє автоматизувати облік, моніторити і аналізувати основні показники діяльності підприємств.

Якщо ви є користувачем подібних комплексних рішень попередніх поколінь, то вам буде цікаво працювати з «BAS Комплексне управління підприємством». У ньому є щось від BAS Управління торгівлею і BAS ERP, при цьому він є абсолютно новим і багатофункціональним, що робить його придатним для компаній малого, середнього або великого бізнесу. Нова конфігурація поставляється в електронному вигляді та сприятиме ефективному управлінню підприємством чи певною сферою вашого бізнесу.

Інформація у програмі  BAS Комплексне управління підприємством викладена логічними блоками, що дозволяє легко та швидко орієнтуватися та знаходити необхідний розділ.

Тобто, як бачимо програмний продукт пропонує комплексний та інноваційний підхід до управління підприємством, як торговим, так і виробничим та покриває усі аспекти діяльності у будь-якій сфері бізнесу.

Програмне забезпечення містить зручний та інтуїтивний інтерфейс та надає можливість клієнтам персонально налаштувати параметри під конкретне підприємство – планування виробництва, продажі, закупівлі тощо.

Компанія НЕТСОФТ готова запропонувати обслуживание BAS Комплексное управление предприятием і забезпечить надійну та ефективну роботу програмного забезпечення, що сприятиме розвиткові та процвітанню вашого бізнесу.