Приємно, що серед членів Асоціації багато компаній, які використовують нашу систему, — зазначив на привітальній зустрічі Сергій Мільман. — Ми раді, що зусилля, які ми витрачаємо для покращення прозорості українського ринку, були оцінені. Сподіваюсь, що співпраця принесе користь як нам, так і нашим новим партнерам”.

Європейська Бізнес Асоціація (European Business Association, EBA) була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Наразі об’єднує понад дев’ятсот компаній. Спрямовує свої зусилля на те, аби дати своїм компаніям-членам можливість разом вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому, про це пишуть Версії з посиланням на YouControl.

Ми раді вітати нову чудову компанію, нового члена нашої потужної бізнес-спільноти, який сповідує схожі цінності. Ми пишаємося, що до нас приєдналися колеги, які займаються розробкою дієвого механізму ділової розвідки та перевірки контрагентів в межах України. Переконані, що ця інновація дасть можливість сформувати якісне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежувати зміни в держреєстрах та візуалізувати зв’язки між афілійованими особами. Щиро сподіваємося, що разом ми зможемо поліпшити бізнес-клімат у державі та створити найбільш сприятливі умови для притоку нових іноземних інвестицій”, — коментують в ЕВА.